Wpis z mikrobloga

Czy komuś udało zgubić się #miband2 w taki sposób, że wypadła sama pastylka, a pasek się ostał?

Głupi ja zabrałem go ze sobą na koncert i zapomniałem schować dla bezpieczeństwa do kieszeni. W trakcie trwania występu, w pewnym momencie zorientowałem się, że na ręce mam sam, rozpięty pasek, bez pastylki w środku :o

Sytuacja dla mnie lekko zagadkowa, bo w jaki sposób zdołał on wydostać się od spodu tak, żeby odpięty pasek został na ręce? Ktoś doświadczył podobnej sytuacji? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To było takie dramatyczne, kiedy telefon jeszcze mniej więcej do połowy koncertu utrzymywał z nim komunikację, a potem łączność bezpowrotnie została zerwana [*]
#miband
  • 10
@Bachal: Niestety, ale nie miałem tyle szczęścia. Moooże, gdybym zgubił całość właśnie, to zorientowałbym się szybciej. Tak, to pewnie dostał w pewnym momencie z glana, wyłączył się, a potem ktoś sobie go zabrał, gdyż po koncercie kręciłem się jeszcze chwilę i nic nie znalazłem. #metallica była tego warta ()
Miałem tą samą sytuację i też na koncercie opaska została pastylka zaginęła łączność była cały czas w miejscu koncertu ale samej pastylki już nie znalazłem