Wpis z mikrobloga

  • 52
Eh ci fanatycy gór, wstają już od 6 rano w majówkę i n----------ą talerzami we wspólnej kuchni,a żebyście się zakrztusili tą kanapką a te drzwi ci nimi tak trzaskacie żeby wam palce przymknęły #majowka #bieszczady #zalesie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 17
@bossan a weź z namiotem to samo, już to przerabiałam. Od 5 rano ktoś się rozbija,ktoś się składa, szukają śledzi, komuś dziecko chce do kibla. Może po prostu piwnica jest najlepszą opcją xD
  • Odpowiedz
@felixa Nigdy nie byłem w Bieszczadach :/ Myślę żeby uderzyć na kilka dni, bo wolne do niedzieli, tylko pytanie, jak z noclegami, jak wbije bez jakiejś rezerwacji, to znajdę coś, sporo jest tego?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Dziki_wieprz sama Wetlina jak Wetlina, dla mnie fajnie że szlaki są dość blisko stąd. Na które zaraz p--------e chyba,chociaż nogi są na nie xD dzięki Mireczku i wzajemnie, miłej majówki:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zpord może być różnie bo ludzi w opór, mogę ewentualnie kogoś z pokoju obok w-----ć za to tłuczenie się po kuchni od 6 rano to będzie miejscówkaxD

A tak na poważnie to na fb jest taka grupa "Bieszczady opowieść noclegi i coś tam cos tam" widzę że tam pojawia się sporo ofert o pokojach które zwolniły się na ostatnią chwilę. Tylko musisz się liczyć że większość jest ciut dalej od szlaków
  • Odpowiedz
@felixa: pamiętam w tamtym roku na majówce do Zakopanego pojechałalismy z różowym. My o 11 schodziliśmy z Morskiego oka, ludzi z nami było niezbyt dużo. A to co się działo na samym dole jak zeszliśmy to była masakra. Do samych koni kolejka z kilometr albo i lepiej. Także dla mnie lepiej wstać o tej 6 i iść w trasę jak człowiek, w ciszy spokoju, ptaków posłuchać, a nie iść wężykiem
  • Odpowiedz
@felixa Własnie nie chce autem, chce pośmigać trochę pociągiem i tu już trochę trudniej, bo do Sanoka chyba tylko jedzie, a potem autobus. Nie miałbym z tym problemu, ale chciałbym trochę wygodniej mieć jednak. Dzięki za info, z fartem mordo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@bossan wiesz co, ale w Bieszczadach na szlakach nie ma aż takiego dramatu, nie trzeba aż tak przyranic żeby wejść w spokoju i ciszy bez tłumu, chyba, że chcesz na Tarnice to i owszem. A tak jak my sobie ruszamy o 10-11 to jest zupełnie spoko. Poza tym ja też nie chce nikomu mówić jak ma żyć, jak ktoś chce rano wstawać to proszę bardzo, tylko kurła wie że dookoła są
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@felixa: A jak ty się tłuczesz albo krzyczyss jak niebieski Cię posuwa o 21 gdy inni chcą spać to już jest dobrze? Zawsze kisnę z ludzi dla których 6.00 to środek nocy
  • Odpowiedz