Wpis z mikrobloga

Może wątek z szybkimi ocenami tego co widzieliście na Netflixie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Manhunt: Unabomber - 9/10


Bloodline - 9/10


Tabula Rasa - 8.5/10

Ozark - 7,5/10

Stranger - 9.5/10

The End of Fucking World - 5/10


Broadchurch - 9,5/10 (sezon 1)


The Orange is The New Black - 8/10


Dark - 8/10

Making a Murderer - 10/10


Sense8 - 8.5/10


Czarne Lustro - 6/10


Castlevania - 7/10


Better Call Saul - 9,5/10


Stranger Things - 9/10

Rick & Morthy / BoJack Horseman / Przyjaciele - nie oceniam, bo widziałem jedynie pojedyncze odcinki, ale kompletnie nie rozumiem fenomemu tych produkcji.


Do obejrzenia w kolejce: Dom z Papieru, Narcos, House of Card, Dobrze Naoliwiona Maszyna.

#netflix #seriale #manhunt #tabularasa #ozark #stranger #theendofthefuckingworld #broadchurch #theorangeisthenewblack #dark #makingamurderer #sense8 #czarnelustro #castlevania #bettercallsaul #strangerthings
Pobierz Clefairy - Może wątek z szybkimi ocenami tego co widzieliście na Netflixie? ( ͡° ͜ʖ ͡...
źródło: comment_6gXVlVkcnsGBb5DIJP3TBHL6avIykKbt.jpg
  • 8
Rick & Morthy / BoJack Horseman / Przyjaciele - nie oceniam, bo widziałem pojedyncze odcinki, ale kompletnie nie rozumiem fenomemu tych produkcji.


@Clefairy: Rick i Morty to zabawna animacja, w której znajdziemy odniesienia do świata nauki i popkultury. Sami bohaterowie są wzorowani na tych, których znamy z "Powrotu do przeszłości". Dominuje czarny humor, a sam serial jest dosyć "niepoprawny". Jak dla mnie rewelacja, jedna z lepszych animacji tego typu. BoJack jest
@leazyer strasznie przerysowane irytujące postacie i brak ciekawej wciagajacej fabuły. Właściwie to po zadnym odcinku nie mialem uczucia "o kurcze, ciekawe co sie teraz stanie". Taki serial o niczym.
@znikajacypunkt: bloodline był wyjątkowy serialem ze względu na klimat. Zamiast typowych dla thirllerów przyszarzałych i depresyjnych ujęć mieliśmy piękne słoneczne archipelagi.

Zakończenie było napisane na szybko, bo scenarzyści mieli rozpisany serial na 6 sezonów, ale został skasowany po 3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)