Wpis z mikrobloga

Dzisiaj znacznie poprawiłem swoje zdanie o polskiej służbie zdrowia :d

Wracam dziaj rano domu, wysiadam z auta zmierzam w kierunku bloku i widzę tam karetke i policje za taśmami myślę sobie sprawa poważna coś się stało :/ podchodzę bliżej leży na ziemi i biorą go do ambulansu jakiś typ bardziej gruby niż chudy ale taki normalny, pytam się ratownika co tu się stało itd
Ratownik- A no naćpał się a jak wracał z imprezy to upadł walnął głową w chodnik tak leżał pare godzin aż go rano zobaczyła jakś Pani
Pytam się go no dobra ale nie ratujecie go czy już nic się nie da zrobić ? A on mi na to (widać że porządny kulturalny facet) ,, A no pewnie i by się dało ale po co mam marnować leki i bandaże skoro za tydzień znowu gdzieś będzie leżał, a tak to ładujemy go do ambulansu piszemy raport że nic się nie dało zrobić i jednego ćpuna mniej"
Uśmiechnąłem się do niego on do mnie i poszedłem zadowolny spać :) i cały dzień dobry humor
#wykopjointclub
#narkotykizawszespoko
#policja
#heheszki
#bekazpodludzi
  • 15
@RybaPan: Z jednej strony nie chciałbym żeby ktoś odmówił mi pomocy gdybym się czegoś naćpał, a z drugiej to trochę wina ćpunka że nie zadbał o swoje bezpieczeństwo... No i po kilku godzinach prawdopodobnie krwotoku zewnętrznego i wewnętrznego trochę mało by było do odratowania.
@RybaPan ni #!$%@?,nie wierzę, nie ma opcji zeby jakikolwiek ratownik powiedział Ci to wprost. Z resztą, trupa do karetki nigdy sie nie bierze. Bait jak #!$%@? ( )