Wpis z mikrobloga

@instalacja: wszystko wskazuje na to, że jednak adresata nie pomylił. W każdym zdaniu śmierdzi od Ciebie kompleksami i zaściankiem. Czy przypadkiem nie jesteś pierwszym pokoleniem w swojej rodzinie które wyjechało z powiatu lub za granicę?
  • Odpowiedz
@sex_on_the_beach: W sumie do Sławomira nic nie mam bo gość korzysta ze swoich paru minut jak tylko może. To co bije w oczy najbardziej to np przerywnik między reklamami na TVP na którym to widać skaczącego, roześmianego Sławomira, wnioski są proste- przyszła wiosna, czas wypolerować Fergussona ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: Wam te kompleksy naprawdę odebrały nawet umiejętność rozumienia czytanego tekstu. Czy to ja najeżdżam na całą nację dlatego, że ktoś kto niekoniecznie wygrał na genetycznej loterii zrobił sobie zdjęcie z kimś znanym? Wyśmiewam tylko takich "światłych" i "obytych", #!$%@?ących się do bogu ducha winnych ludzi kmiotów jak ty.
@kosciej: W poprzednim komentarzu właściwie się ze mną zgodziłeś pisząc, że wszędzie znajdą się ludzie lubiący (naszym zdaniem) kicz,
  • Odpowiedz
Zobacz sobie lokalnych artystów, jakieś folklorystyczne tematy z Niemiec, Holandii itp. też komedia ale nieeee lepiej na Polaków ciągle najeżdżać.


@Nys3k: Tym bardziej, że oni też mają szlagiery i inne kiczowate twory, które są bardzo popularne :D
  • Odpowiedz
@instalacja: Przecież ja Ci wbiłem tą samą powiatowo-podróżniczą szpileczkę, którą Ty mi wbiłeś w komentarzach wyżej :) Czyli przyznajesz, że Twoje słowa do mnie to też był wysryw intelektualny?
  • Odpowiedz