Wpis z mikrobloga

Cały absurd sprawy #alfieevans sprawia, że się zastanawiam czy śnię czy ludziom na prawdę #!$%@?ło kompletnie. #!$%@? z całym sztabem najlepszych na świecie profesorów medycyny, którzy zrobili setki badań na tym dziecku, a wcześniej przez dekady nabyli ogromną wiedzę. Zwykły Janusz i Grażyna, którzy nie widzieli nawet jednego wyniku badań i których wiedza w zakresie medycyny jest dokładnie zerowa, wie lepiej od nich, że dziecko mogło żyć. O jak Polakom brakuje pokory! Jeszcze rodzicom tego dziecka się nie dziwie, bo olbrzymia wieź emocjonalna sprawia, że mozna uwierzyć nawet w zapewnienia jakiegoś szarlatana, że da się go wskrzesić po śmierci. Niemniej mam wrażenie, że obcym osobom bardziej #!$%@?ło niż tym rodzicom.

Mam nadzieję, że gdy poważnie zachorują to zamiast iśc do lekarza, pójdą po poradę do sąsiadki, w końcu Grażyna zna się lepiej.
#neuropa #takaprawda
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszy raz o czymś takim słyszę. Za mocne...


@wypok_smieszne_obrazki: Kłóciłem się w tej sprawie z durnymi babami na pogrzebie wujka, który wbrew takiemu gadaniu starych bab poszedł bez zwłoki do lekarzy. Przegrał, bo taka jest natura raka, że często wygrywa, ale poddał się nie bez walki.

Miejsce akcji: Podhale.
  • Odpowiedz