Wpis z mikrobloga

Dziś na przykładzie google trends pokaże wam w jaki sposób Kordek manipuluje ceną liska.
- rebranding miał mieć miejsce we wrześniu po czym został przesunięty i zapowiedziano meetup na listopad.
- W listopadzie dowiedzielismy sie ze relaunch bedzie mial miejsce na końcu lutego po czym pokazano kolejny roadmap który był nierzeczywisty z postępem prac na githubie.
- W lutym w koncu doczekaliśmy sie relaunchu w którym usłyszelismy 50x amazing, zobaczylismy nowa strone i nowy portfel w wersji beta. O roadmapie z listopada wszyscy zdążyli zapomnieć.
Jest to mój ostatni wpis pod tym tagiem do momentu kolejnej bańki na lisku. Wtedy znowu się pojawie żeby wam przypomnieć z jakim shitem macie do czynienia. Życze udanej majówki i pozdrawiam fanów ( ͡ ͜ʖ ͡) #lisk #kryptowaluty

PS: Kordkowi i mnie udało sie sprzedac na szczycie ze stycznia. Mam nadzieje ze w przyszlości też wam sie to uda.
Pobierz Rihter - Dziś na przykładzie google trends pokaże wam w jaki sposób Kordek manipuluje...
źródło: comment_UyCgsrXsipxNzoLuPmiG3HxoTBc1pRcr.jpg
  • 9
@Rihter ten znowu spamuje, tak wiemy nie lubisz Liska, daj sobie spokój i skup się na czymś w co Ty wierzysz, ile można. Super, że sprzedałeś na górce, gratuluję, pomnik Ci postawią ale skoro nie masz już liska to wracaj na bitcoina bo tylko zaśmiecasz tag pisząc zawsze to samo "patrzcie z jakim shitem macie do czynienia" wow, co Cię obchodzą pieniądze innych ludzi, skoro rośnie to tak jak bitcoin dzięki ludziom