Wpis z mikrobloga

100 plusów i usuwam w tym gimbusiarskim i lewackim portalu konto. Zero empatii i zrozumienia dla rodziców, bo to glonojady co dzieci nigdy nie miały i nie będą mieć. LGBT wie jak najlepiej wychować TWOJE dziecko (pamiętaj o tym).

#lgbt #alfieevans #lewackalogika
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaqubte: a co tu argumentować?
Chemtrails? Nie ze mną.
Zagrywka z próbą ośmieszenia, zmianą tematu i wciskaniem niegłoszonych tez jest albo na poziomie gimbazy albo starego manipulatora (Schopenhauer trochę się naopisywał takich technik)
Merytorycznie nie zapodałeś nic, z czym można byłoby podjąć dyskusję. Żegnam.
  • Odpowiedz
Obrońcy życia k---a, wg których dobrze jest uśpić psa aby nie cierpiał, ale nie można ulżyć człowiekowi.


@UberKatze: to mnie zastanawia od dawna, jak to jest, że ci wszyscy projalfowcy walczący o każdego plemnika i komórkę jajową kompletnie przestają się przejmować tym życiem jak już sie urodzi, wtedy ich kompletnie nie obchodzi i może choćby się kisić w beczkach po kapuście, ważne, że urodzone.
  • Odpowiedz
@Siwulek: czarny i prowokacyjny humor na wykopie jest bardzo popularny, ale na jakimś etapie trzeba przestać reagować na ewidentne prowokacje, bo nie ma to najmniejszego sensu.

Co do sytuacji o której mówisz, rozumiem że byłbyś całkowicie zdruzgotany emocjonalnie, ale najlepsze co mógłbyś wtedy zrobić to pogodzić się z tym, że dla twojego dziecka nie ma ratunku, niezależnie od tego ile pieniędzy chciałbyś na to poświęcić.

Wyobraź sobie, że twój mózg
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@berslusconi4423 pokroju mnie, bo współczuję rodzicom? Sam nie jestem za tym, aby z dziecka zrobic oddychającą maskotkę, ale to co o----------ą gimbusy i reszta nornikow jest przesadą. Memy itd. Jak t-------a mozna? Jakos k---a moderacja na to ma w------e. Dlaczego? Bo to lewa strona i z-------h memow i podsmiechujek nie usuną
  • Odpowiedz