Wpis z mikrobloga

@YANIcom: Maniac jak widać się bronił by w Ciebie nie #!$%@?ć, ale na dohamowaniu też zszedles do wewnętrznej nie uwzględniając szybkiego ruchu Maniac. Ale wina imho po stronie mojego kolegi z teamu. Co do Fify, no ostatecznie na szczęście nic się nie stało. Widac pro trzyma poziom bo ludzie tak ogarniało ten tor... Co do powrotu tyłem na tor np Manuxa. Pytanie na ile to było zamierzone a na ile
  • Odpowiedz
@Plupi: znam regulamin, a propos kwalifikacji to czas zrobiłem wcześniej przed back to pits, coś pomyliłem a pominięcie drzewa i zakrętu nie pamiętam czy wyleciał. Dnf przyjmę, nie mam czasu na weryfikację replaya. Jeśli jednak są to info a nie dnf z góry to jak wyżej. Oak czekałem na zielone plp i karę dostałem za to karę, a back to pits coś namieszalem ale już czasu chyba wtedy nie zrobiłem
  • Odpowiedz
@YANIcom : przepraszam, że napędziłem Ci stracha ale akurat wtedy nie wracałem na tor - tak trochę pechowo wylądowałem częściowo tyłem na torze po spinie przy duzej prędkości. Nie cofałem, a wręcz przeciwnie - miałem gaz w podłodze na biegu żeby jak najszybciej zjechać z toru i nie doprowadzić do katastrofy ;)
  • Odpowiedz
@cienki137: co do ManiacMike to jak zwykle decyzja należy do zespołu sędziowskiego...
...a Fifa, no cóż, ja za zdecydowanie bardziej błahy wyjazd dostałem za free 1pk...
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@YANIcom: nie wnikałem w to, za co dostałeś karę. Tutaj po prostu ja na Twoim miejscu bym się cieszył, że nie oberwałem xD Inna sprawa tak przestrzelić to też trzeba umieć :D
  • Odpowiedz
@fifa2195: Pajacu, takim tonem to sobie mów do znajomków - proszę o upomnienie chłopca.
Widząc co odpieprzasz opóźniłem dodawanie gazu i lekko przuhamowałem. Ma się ta sytuacja nijak do tej z LS kiedy nie respektowałeś żółtych flag - w realu za takie sytuacje jest również kara.
Ja przynajmniej przyznałem się do winy, ale za mój niby wyjaz niebezpieczny to porównaj go do tego twojego, gdzie mój rozsądek opóźnienia przyzpieszania zdecydował
  • Odpowiedz
@cienki137: Tak analizując treść i sposób wypowiedzi twojego kolegi Fifa, śmiem teraz domniewywać, iż było to nieudolne polowanie...
Miałem to z tyłu głowy już na pierwszym zakręcie od startu, starając się jak najdalej po zewnętrznej unikać kontaktu jadąc szerokim łukiem, jak również za T12 (Oak Tree) objeżdżałem daleko jak mogłem, tuż przed tym dziwnym przestrzałem na końcu prostej...
Od Fifa na LS dostałem 1pk za to: https://youtu.be/IgnozSYMZnw#t=04m44s
oraz od kj5d
  • Odpowiedz
@YANIcom: wycieczki personalne sobie zostaw dla siebie a co do polowania gdybym hcial to bys nawet l1 nie ukonczyl wiec moze laskawie sie przymknij bo jak narazie to ty pajacujesz czy to na LS czy teraz
  • Odpowiedz
@YANIcom:
odnosnie sytuacji z kj5d tutaj nie zostawiles miejsca kj5d nie wspominajac ze wjechales w tyl ferrarki (gaz hamulec gaz?)
odnosnie pierwszego klipu z tego co pamietam do maniacmike dostal p2 za bome (przynajmniej ten link do yt tego sie tyczy)

Prosiłbym abyś nie zakłamywał faktów.
  • Odpowiedz
@Sefni: temat jest R4 a nie R3 i nie zakłamuje faktów - skąd wiesz jak nie siedziałeś za kółkiem mojego wozu - nie będę ponownie pisał o tym jak to było że dostałem 1pk od kj5d, ale skoro takie zarzuty zakłamywania, to powiem, że uważałem aby nikomu nie wjechać i widząc z tyłu agresywny atak kj5d chcący wygrać wyścig na pierwszym zakręcie uciekłem za bardzo w prawo bojąc się o
  • Odpowiedz
@YANIcom: szczerze, to po ograniu którejś z fif (chyba 2012?) odpaliłem kolejną, brak zmian, rok później następną, brak zmian i odpuściłem zupełnie ten chory twór.

Warto zaznaczyć, że przed 2012 grałem wcześniej w fifę 2003, 2002 i uwaga uwaga - premier league z chyba 98!!! :D
  • Odpowiedz
@YANIcom: wklejasz linki filmikow odnosnie r3 to Ci odpisuję, nie rozumiem skąd to oburzenie. I sprostowanie, nie chodzi mi o zakłamywania twojego postępowania na wyścigu, a tego co teraz piszesz.

I chciałbym wspomnieć, że w incydentach jest sprawdzana telemetria, również sytuację sprawdza kilku sędziów.
  • Odpowiedz
@Sefni: Po pierwsze, powinienem odpisać w PRIV podając przykład Cienkiemu za co dostałem PK, a nie tu gdzie jest wątek dot. R4.
Po drugie wyrok zapadł, a telemetria to tylko telemetria, a ja mówię o zamiarach a nie o suchych cyfrach, a tego nie podważysz, bo wiem najlepiej naj było...

Nie ma co bić piany bo szkoda mi czasu, złożyłem 3 zgłoszenia, a decyzja należy do sędziów.

Pozdrawiam i życzę
  • Odpowiedz
@ACLeague: Pro R / Lotnik(?) / zadyma na starcie / Wirujący kolega wysyla mnie poza tor kasujac tez samochod i pozbawiajac kilku pozycji. Niestety jestem caly weekend poza domem i nie moge obejrzec replay'a żeby na 100% zweryfikować kto i co.
  • Odpowiedz
@robertkudera: Sędziowie zapowiadali, że wnikliwie przyjrzą się temu co się działo na starcie i na pierwszym kółku, bo wyglądało to masakrycznie komicznie...
Ja startowałem ostrożnie gaz-hamulec-gaz i oponent zjeżdża mi z prawej na lewą gdzie ledwo opanowałem Medy przed wycieczką na trawę po lewej, a skubane w takim wolnym tempie się szybko chłodziły, jeśli w ogóle się rozgrzewały...
Dobra, idę grilla rozpalić XDD
  • Odpowiedz