Wpis z mikrobloga

@ACLeague:
- PRO - Giebeka - nieostrożna jazda, wpada mi pod maskę przez co wymusza moje hamowanie na wyjściu na prostą startową przez co tracę 4 pozycje. 3:12
- PRO - słowikFTW - Podcięcie przy próbie jazdy 2W w konsekwencji ratuję się kontrą ale tracę pozycję. 50:10
@ACLeague: Pro: Maciek Halon, sytuacja z 2:30 - po słabym wyjściu Shalkiego ( ͡º ͜ʖ͡º) z zakrętu, wyprzedzam go jadąc za Tellisem, bez żadnego ryzyka po wewnętrznej, za mną Maciek chcący też się do tego wyprzedzanka dołączyć, już na "trzeciego" dodaje max gazu (pomiędzy wierzchołkami!) ( _) po czym nie wyrabia wyhamować i lekko ale wypycha mnie przez co tracę 4 pozycje (wcześniej
@ACLeague: PRO: 1:42 - dostaje strzała w bok od @ZooBBQ, w konsekwencji czego tracę kilkanaście pozycji. 1:49 - @LucjanPróchnica wracając na tor wpada na Lukę, który obrywa dość mocno i rykoszetem taranuje mi auto. 3:25 - @MrFloyd zalicza niebezpieczny powrót z pobocza, czego konsekwencją jest wypadnięcie kilku aut z toru. 3:28 - @Luka wypada z toru kosząc Lotnika i mnie przy okazji.
7:01 - @LucjanPróchnica serwuje mi strzał
@kamien_w_bucie: ja na swoja obrone, moge tylko pokazac jak to wygladalo z mojej strony. Lotnik przestraszyl sie Floyda, odbil w prawo, zamknal mi linie i mialem do wyboru, albo walic w niego, albo prosto na trawe. Wybralem druga opcje, ale Lotnik i tak oberwal. Ty wjechales we mnie, chociaz widzac co sie dzieje tez powinienes zwolnic.
Pogladowy replay:
https://www.youtube.com/watch?v=hAQmbvb-Exk
https://www.youtube.com/watch?v=R1IPan_0GLM
Kroniki ACLeague, odcinek 423567623723252.

1. Am kwalifikacje: powrót do pitów i dalsza jazda
1:45 Kaluzka
3:05 Kaluzka
6:25-7:30 Floszunio (po kasacji auta na ścianie z opon)
9:00-9:45 Aderonis
9:20-10:10 Kaluzka
11:05 Aderonis
12:50-16:20 Aderonis
17:50-7:30 Floszunio (po kasacji auta na ścianie z opon)

2. Pro kwalifikacje: powrót do pitów i dalsza jazda
9:45 MrFloyd

3. Semi wyścig: powrót do pitów i dalsza jazda
8:20 DragOp (teleport z... trawy)
10:30 Mateusz Zaremba (tak
Plupi - Kroniki ACLeague, odcinek 423567623723252.

1. Am kwalifikacje: powrót do p...
(teleport z trawy) - no zgadza się, ale sam siebie do boksów nie wysyłałem. Raz wylatuje w trawę i mogę ściąć 1/5 toru bez żadnego problemu i jadę dalej. Za kolejnym razem przy wylocie z najgorszego zakrętu samochód udało się opanować, ale leciałem już daleko w trawę. Żeby chamsko nie ścinać (skoro i tak nie ma bezwładności) skręcam niemalże zawracając i jadę w stronę prostej z której wypadłem. Ale jakaś niesamowita siła
@ACLeague:
Normalnie bym jak zwykle nie zgłaszał, ale po Laguna Seca, gdzie dostałem 2pk za nic, należy się przypomnieć...

PRO:
1. ManiacMike - R 5:33 - T1 Horseshoe - puka od tyłu od wewnętrznej po czym tracę kontrolę i 2 pozycje i następny zakręt prawie powtórka...
https://youtu.be/9L-U1Bhs5FI#t=05m16s
2. TomekMatuszkiewicz - R 23:26 - T1 Horseshoe - tak jak powyżej...
https://youtu.be/9L-U1Bhs5FI#t=15m52s
3. Fifa2195 - R 39:48 - T14 Roller Coaster - jak
@ristogiesche: odnotowuję tylko z kronikarskiego obowiązku - takie sytuacje, w których zawiódł tor, a nie gracz, który na przykład nie skasował się na ścianie z opon albo nie jechał pod prąd nie będą się raczej wiązały z karami. Jeszcze jedną osobę spotkała taka nieprzyjemność.
No dobra. Debiut mam za sobą, teraz moje pierwsze zgłoszenie. Zastanawiałem się czy to zgłaszać, bo Fifa i tak skończył wyścig za mną, ale postanowiłem, że co jak co, ale strzały w dupę będę zgłaszał wszystkie, szczególnie na początku wyścigu. Nic osobistego Fifa, nic do Ciebie nie mam ;) Ale kurczę na pierwszych okrążeniach trzeba uważać i czasami dohamować wcześniej, szczególnie na takim torze. Mówiłeś, że dohamowałem za wcześnie i się nie
@kamien_w_bucie: Na swoją obronę powiem, że jechałeś kompletnie poza torem i gdy przeciwnik przede mną zamarkował ruch w lewo, sam też go wykonałem i kompletnie nie spodziewałem się że kogoś spotkam na trawie.
@YANIcom: Fakt, tutaj kompletnie się zagotowałem po wypadnięciu z toru i pozostaje mi tylko przeprosić oraz przyjąć ewentualną karę za ten głupi manewr.
@ACLeague: Dopiero na powtórce Lotnika dostrzegłem, że powrót na tor rzeczywiście nieostrożny - za bardzo skupiłem się na obserwacji tego co za mną i niespodziewanie wyjechałem na tor. kara moja.

Pod ocenę sędziowską zglaszam incydent:
PRO - Haku - na T1 nie zostawia mi miejsca po wewnętrznej, spychając na trawę, w wyniku czego tracę dwie pozycje - 5:45