Wpis z mikrobloga

@Matias: Zawsze mnie rozbrajają takie pytania. A skąd my mamy wiedzieć co Twoja dziewczyna lubi, czym się interesuje, co ją bawi, kręci? To Ty powinieneś najlepiej wiedzieć jaki prezent dla niej będzie dobry. Wysil się trochę bardziej, doprawdy.
@Yezdemir: mam swoje typy, ale być może czegoś nie uwzględniłem, albo po prostu czegoś nie wiem, stąd moje pytanie... czym więcej pomysłów, tym większe możliwości, by wybierać
@Matias: To może podziel się tymi typami (i skąd taki pomysł), a inni doradzą czy to dobry pomysł. Bo tak to możemy rzucać propozycjami, które mogą być zupełnie nietrafione gdyż nie znamy upodobań kobiety. A za 400zł można już naprawdę sporo rzeczy kupić. :)
@Yezdemir: w tej chwili najbardziej chodzi mi po głowie między innymi czytnik ebook'ów, bo z jednej strony dużo czyta, ale z drugiej jednak strony preferuje papierowe wydania... niestety nie wiem, które ewentualnie modele byłby sensowne
@Matias: W sumie pomysł niezły, ale pytanie czy zdoła się przekonać do czytnika, skoro preferuje papierowe wydania. Znam kilka takich osób i wiem, że czytnik do nich zupełnie nie przemawia i nie używaliby go. Może po prostu jakieś dobre książki w papierowej formie? Albo jakieś ładne wydanie ulubionych pozycji?
@Matias: Wybadaj może dokładnie co o nim myśli, ale tak delikatnie, niby to przypadkiem. ;) Jak będzie stanowczo oponowała i obstawała za klasycznymi książkami, to będziesz wiedział czy jest sens.