Wpis z mikrobloga

@trollasek: Nie jestem w stanie odnaleźć w sieci informacji kiedy był pierwszy raz z Kultem na Juwenaliach. Pamiętam za to swój w 2002 roku. Od tego czasu nieprzerwanie co rok, czyli dla mnie kończy się 15-letnia tradycja :/

EDIT: Pamiętam, że w tym 2002 bodaj obchodzili Jublieusz - coś w stylu "15 lat ze studentami w Krakowie". Możliwe zatem, że około 30 lat grali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moby22: bardzo nie śledzę, ale chyba się nastawili na wlasne trasy koncertowe trasa pazdziernikowa/akustik. "Artysta glodny jest coraz bardziej plodny, artysta syty nie ma nic do powiedznia, chce picia i jedzenia, nie chce nic zmieniac" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@benwatkins: Nie no.. Październik to akurat grają o ile pamiętam od 1956-go i wpływu na to nie miał. Akustik faktycznie się teraz trochę zbiega z tymi studenckimi imprezami (co mnie nie cieszy, bo na Unplugged nie chodzę z uwagi na ceny biletów). Zresztą, o ile się nie mylę, to te imprezy typu Juwenalia, czy inne dni miast, to dla kapel najbardziej dochodowe są. Własna trasa to zawsze ryzyko klapy (choć fakt,
  • Odpowiedz
@Funky666: No to wychodzi na to, że jesteś spełniony już od ca. 4 miesięcy, gdyż w ostatnie Święta nie emitowali. Był tylko "Kevin Sam w Nowym Jorku".
  • Odpowiedz
@Funky666: No tak. Był wprawdzie "Kevin Sam w Domu" na Polsat Film, ale to się nie liczy. Równie dobrze można powiedzieć, że "na torrentach też przecież leciał". Na Polshicie klasycznym ma lecieć, bo inaczej to nie działa :P
  • Odpowiedz