Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: ja p------e jakie te społeczeństwo jest k---a głupie. I to nie jest tak, że to tylko na grupie poświęconej tylko temu tematowi. Takie komentarze górują wszędzie gdzie tylko się wspomni o tej sprawie. Oczywiście nie jest to żadnym dowodem ale myślę że można przypuszczać że właśnie takie zdanie ma większość ludzi.
  • Odpowiedz
ja p------e polacy to jednak idioci xD


@paramedic44: Nie "polacy", a przeciętni ludzie.
Spodziewasz się większej inteligencji po przeciętnym Francuzie, Brytolu czy Amerykaninie?
Widzisz najwięcej "idiotycznego polactwa", bo jesteś Polakiem i mieszkasz na miejscu (tak, tak - narodowość wielką
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: zgadzam się ale w Polsce dochodzi do tego butność, dlatego to wygląda gorzej.
I nie, że w Ameryce czy gdziekolwiek wcale jej nie ma, tylko jest w mniejszym stopniu. A przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu jak czytam jakieś dyskusje przy jakiś aferach to są poziom wyżej od tego co możemy zobaczyć przy tej sprawie na naszym podwórku.
  • Odpowiedz
Ehh ludzie są dziwni. Codziennie z powodu głodu, wojen czy innych czynników umierają tysiące ludzi i w większości osoby walczące o tego dzieciaka nic nie robią z tym faktem. Ale jedno dziecko w szpitalu OLABOGA JAK TAK MOŻNA TRZEBA GO PORWAĆ HURR DUR
  • Odpowiedz