Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie, gdy ktoś mówi, że zapuściłem brodę bo mi się nie chciało golić.
Otóż nie, zapuściłem brodę, bo od gówniaka chciałem nosić brodę. Mieć tatuaże i brodę. A do tego dbanie o brodę wymaga więcej niż golenie się. Równanie linii zarostu, przycinanie wąsa i niesfornych włosów, nawilżanie brody i kremowanie, by skóra pod nią też była nawilżona. Do tego co rano pół godziny czochrania ręcznikiem, by wysuszyć i nałożyć olejek.
Do tego tekst, że broda to brud. Raz mi tak ciotka wyjechała. No to spytałem się jej, co ile myje włosy. Powiedziała, że co drugi albo czasem co trzeci dzień. Ja #!$%@?ę. Ja brodę myję dwa razy dziennie, czasem i trzy razy się zdarza. No i czesanie dochodzi... No musiałem się wyżalić.
#broda #brodawiecznosci #gorzkiezale
  • 31
@Troester nie, gość przesądza. Raz dziennie mycie, balsam do brody i styknie, przycinać się można u barbera co 3 tygodnie. Jak ktoś chce częściej to może, ale mycie 3 razy dziennie u pucowanie jej godzinami to nie jest norma.
@Mave dwa razy dziennie bo raz rano i raz wieczorem. Jeśli myjesz twarz raz dziennie to trochę smutne. Nie pucowanie, a suszenie.
A jesli nie równasz linii zarostu co 2-3 dni to wygląda to niechlujnie. No i jak lubisz smak włosów to też pewnie nie przycinasz wąsa.
Owszem, może z tym trzy razy dziennie przesadziłem, bo zdarza mi się to cholernie rzadko.
@Rain_ o tak, akurat kosmetyki do brody mają nieziemskie zapachy!
@kiedys_bylem_fajny skończ #!$%@?ć jak nie rozumiesz że ludzie mają różny zarost. Jak masz kręcące się loniaki co wchodzą Ci do ust to sobie przycinaj. Smutny to Ty jesteś ze swoim codziennym półgodzinnym wycieraniem twarzy.