Wpis z mikrobloga

Mirki, poszłam złożyć wypowiedzenie u #januszebiznesu (https://www.wykop.pl/wpis/31562061/gdynski-park-naukowo-technologiczny-wyswietla-dzis/). Niestety, dyrektora nie ma w kraju, wraca pod koniec maja dopiero. Jedyny kontakt jaki jest to e-mail.
Teraz pytanie do Mireczków z #prawo #prawopracy czy kierownik może odmówić podpisania wypowiedzenia, mówiąc, że ma to podpisać dyrektor? Bo zabrał dwa egzemplarze (ten dla niego i ten dla mnie i nie chce oddać xD) Dyrektor przed wyjazdem napisał wiadomość, że "podczas jego nieobecności, zastępuje go kierownik" (czyli ten, do którego złożyłam wypowiedzenie). Gdzie więc mogę złożyć wypowiedzenie tak, aby stosunek pracy ustał z 31.05?

#kiciochpyta #pomocy
  • 14
  • Odpowiedz
Mirki, poszłam złożyć wypowiedzenie u #januszebiznesu (https://www.wykop.pl/wpis/31562061/gdynski-park-naukowo-technologiczny-wyswietla-dzis/). Niestety, dyrektora nie ma w kraju, wraca pod koniec maja dopiero. Jedyny kontakt jaki jest to e-mail.

Teraz pytanie do Mireczków z #prawo #prawopracy czy kierownik może odmówić podpisania wypowiedzenia, mówiąc, że ma to podpisać dyrektor? Bo zabrał dwa egzemplarze (ten dla niego i ten dla mnie i nie chce oddać xD) Dyrektor przed wyjazdem napisał wiadomość, że
  • Odpowiedz
@Jontek6: no właśnie nie ma kadr, dyrektor rekrutuje i podpisuje umowy (bardzo nieumiejętnie xD)
@karer: list wysłany dziś nie dojdzie do jutra, a jutro ostatni dzień pracy w kwietniu :< bo mam miesięczny okres wypowiedzenia
  • Odpowiedz
list wysłany dziś nie dojdzie do jutra, a jutro ostatni dzień pracy w kwietniu :< bo mam miesięczny okres wypowiedzenia


@klebsiella: liczy sie data NADANIA listu.
  • Odpowiedz
Czyli dla ciebie pracodawca jest w takim razie organem administracji publicznej?! Bzdura.


@drgreenthumbb: co to za glupoty? Skad wywnioskowales idiotyzm ze wedlug mnie pracodawca to organ administracji publicznej? Wez ty sie zastanow co piszesz.
  • Odpowiedz
Jak to skąd? Przecież postępowanie administracyjne zgodnie z art. 1 kpa toczy się przed organami. Skoro twierdzisz, że złożenie wypowiedzenia to postępowanie administracyjne to nie zostaje nic innego jak wniosek, że dla ciebie pracodawca to organ.
I tak cię nie przekonam, więc głoś dalej swoje prawdy.
  • Odpowiedz