Wpis z mikrobloga

@KumpelMacka: warto, kolejny sezon promocyjny to zakończenie roku szkolnego + środek wakacji + powrót do szkoły, dalej już tylko święta - chyba że pojawi się jakiś strzał z dupy, ale na rynku rzadko coś takiego się obserwuje.

Ja mam Slimke 500 GB, mnie wystarczy ¯\_(ツ)_/¯
@KumpelMacka: warto, kupisz teraz to ograsz gowa + to co cię ominęło (np. uncharted 4, bloodborne, horizon). Jeszcze w tym roku wyjdzie red dead redemption 2, które nawet jeśli wyląduje na pc to ze znacznym opóźnieniem. Oprócz tego nowy Spider-man zapowiada się ciekawie i wychodzi niedługo. W przyszłym roku last of us 2.
@MisPluszowyZWadaWymowy: Właśnie robiłem identycznie, gdy grałem na PS3. Chociaż przez bogate zasoby PS Plus mój dysk prawie zawsze był pełny i niekiedy mnie to irytowało. Nie wiem, jak szybko bym dotarł do takiego stanu w przypadku PS4, biorąc pod uwagę fakt, że nie mam tak dużo czasu na gry, jak kiedyś.
@KumpelMacka Powiem Ci, że w sumie prawie za każdym razem kiedy nie dołożyłem trochę przy kupnie czegoś to później żałowałem xD Bierz 1 TB bez zastanowienia, to na pewno, już to często jest za mało, a połowa tego to całkiem marnie, pamiętaj że do Twojego użytku jest bliżej 400 niż 500 GB. Poza tym, granie ma być przyjemne, nie powinieneś tak często wybierać pomiędzy tym jaka gra ma zostać, a jaką musisz
@KumpelMacka Poczytać ile po aktualizacjach i dodatkach ważą gry które Cię interesują, dorzucić do tego 50 GB na nieprzewidziane dane i zrzuty/nagrania i voila xD
! i sprawdzić ile dokładnie jest dla użytkownika na tym dysku pół tera
@G_Addams: Wybacz że ci nie uwierzę, ale żaden konsolowiec nie przyznawał się że część tytułów na ps3 była praktycznie niegrywalna, przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem slimkę żeby za grosze ograć największe sztosy tamtej generacji
@Dave987654321: Wybaczam. Bo w sumie nie zależy mi na przekonywaniu kogokolwiek. Po prostu stwierdzam fakt. Mam ok. 30 gier na PS4 i żadna mi się nie ścinała. Na PS4 jest ok. 2500 gier i być może któreś z nich się tną, ale z tych które posiadam - żadna.
@G_Addams: Może przy przejściu na następną generację deweloperzy dostali prikaz od Sony/Microsoftu że 15 FPS (jak w pierwszej scenie w Far Cry 3, gdzie się uciekało z klatki a potem przez dżunglę) to już lekka przesada i że gry mają faktycznie trzymać te 30 (co i tak do FPP jest za mało, ale pomińmy to), ale i tak bym nie ryzykował i brał pro, bo te 40 klatek to już w