Wpis z mikrobloga

nintendo pozamiatało po raz kolejny!
Pierwszy rok Switcha. Niemal 18 milionów konsol.
Więcej niż PS4 w pierwszym roku (~16 mln).
Więcej niż Wii U przez cały swój żywot (~13,5 mln).
Więcej niż Xbox One w pierwsze dwa lata (~16-18 mln).
Cieszy też 10.4 mln (!) dla Super Mario Odyssey.
#nintendo #ps4 #xboxone #konsole #niemoje
Pobierz ChytryPredator - nintendo pozamiatało po raz kolejny!
Pierwszy rok Switcha. Niemal 1...
źródło: comment_wV0V703KbeSC18kbTgtobo0f5HE73euu.jpg
  • 47
@Kryspin013: Nie jestem strategiem biznesowym nintendo ale dostrzegam tu błędne koło. Podejście producenta - Nie kupują gier bo nie ma polskiego wsparcia/polonizacji itd więc nie będziemy robić gier z lokalizacją (nawet taką ograniczoną, bez dubbingu bo ten zawsze wychodzi koszmarnie).
I zaznaczam, nie mam problemu z angielskim ale jednak jak mam za coś płacić to wolę dostać towar, który jest porównywalny w odbiorze dla klienta np. z Niemiec czy Francji.
@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaZZjack: ja nie twierdzę, że tak jest wśród każdej grupy społecznej, a jedynie wśród moich znajomych. sam zagrałem chwilkę na tej konsoli i uważam, że nie jest warta kwoty, która trzeba zapłacić za nią. do tego gry dość drogie, dlatego w Polsce nie cieszy się dużą popularnością, Playstation ma większą bibliotekę gier i przyjemniejsze ceny gier jak również samej konsoli.
@goomba-pl: No a Sony? Ich konsole były piracone do bólu co ostatecznie zaowocowało ich ogromną popularnością. PSX, PS2, PSP - teraz trudniej znaleźć konsole nieprzerobioną niż przerobioną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, może tak ich przypadek Pegazusa tak straumatyzował że do tej pory się nie mogą dźwignąć z kolan.