Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem poświęcenia mieszkania, pola czy nawet samochodu, bo to Twoja własność i robisz co chcesz ale akcje z lataniem z kropidłem po hipermarketach, elektorowniach i parkingach to chyba nawet kwalifikuję się pod kpienie z Boga xD


@PiotreKq: może i się kwalifikujesz
a hipermarkety to już nie prywatna własność? nie może z nią właściciel zrobić czego chce?
  • Odpowiedz
ale akcje z lataniem z kropidłem po hipermarketach, elektorowniach i parkingach to chyba nawet kwalifikuję się pod kpienie z Boga xD


@PiotreKq: akurat ten sklep to też czyjaś własność ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BaRi: Masz rację, szamani pełnili ważną funkcję społeczną w plemionach. Katoliccy czarodzieje to wyłudzacze pieniędzy za bzdury
@dabrosM: i prawidłowo, takie Polaki to jak widać VIII wiek naszej ery albo coś, a Żydzi to aaa panie cywilizacja
@dabrosM: Ma prawo jak najbardziej, a ja mam prawo kręcić bekę z czarodziejów. 2018 rok, XXI wiek, typ odprawia czary nad kasami xDDDDDD no debil
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Czyli rozumiem że np. my mamy prawo kręcić beke z pedałów? No raczej nie, my poprostu ich ignorujemy pozwalając żyć, nie mamy żadnych kompleksów w tym temacie.
  • Odpowiedz
@PiotreKq To też jest czyjaś własność, więc czemu akurat tego nie może pobłogosławić?
@dingi_dong A w czym jest problem? Ktoś chce skorzystać z pięknej tradycji, to czemu na tego nie robić? To jakoś szkodzi, przeszkadza? I jeszcze to określenie 'szamani'... Co Cię skłania do takiej pogardy?
  • Odpowiedz