Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał potrolować i pokręcić bekę z grażyn i januszów w #!$%@? agresywnych to polecam fb cejrowskiego. Nawet łagodne komentarze spotykają się z wściekłym atakiem. XDDD jak ktoś ma fake konto to niezła beka jest
#alfieevans #bekazpodludzi #bekazkatoli
wołam też @Shadov95 bo mówił że usuwają komentarze
Pobierz b.....y - Jakby ktoś chciał potrolować i pokręcić bekę z grażyn i januszów w #!$%@? a...
źródło: comment_tqqvwLK9msL2wWrab4KlDlGWfDV4jNmH.jpg
  • 24
@bepavuy na jednym normalnym portalu informacyjnym na fb skomentowałem merytorycznie tłumacząc zgodnie ze swoja wiedzą medyczną (jestem z branży) dlaczego cala ta sytuacja to absurd. Zostałem zmieszany z błotem 5 pokoleń do tyłu i 5 pokoleń do przodu. To jest #!$%@? dramat jak ludziom mózgi wyżarło. Ten martwy gówniak ma go pewnie więcej niż ci wszyscy debile.
@Agemaker nie wiem z jakiej branży jesteś ale chyba z komediowej lub uprawiasz standup ewentualnie zawód wykop specjalizacja hasztag lekarz, bo nikt z branży medycznej nawet na portalu ze śmiesznym obrazkami nie okresliłby chorej osoby jako martwy gówniak.
@kajdikajdi myślę, że powinieneś wyciągnąć mój z dupy, portale ze śmiesznymi obrazkami są wlasnie po to żeby troche spuścić z tonu i nie musieć byc poważnym czlowiekiem. Z resztą nawet nie wiesz jak dużo osob z branży medycznej ma czarne poczucie humoru i w swoim środowisku używa słowa "gówniak" oczywiscie nieoficjalnie. Co do dzieciaka to nie jest chory tylko obecnie juz martwy, biologicznie i klinicznie.