Wpis z mikrobloga

Dodam jeszcze, ze peruka nie jest jakas supernaturalna bo mi szkoda siana. Jednak nie jest jakas dziwaczna wymyslna czy cos. zdradza ją moim zdaniem "przedzialek" :) wlosy wygladaja ladnie i "prawdziwie". Nosze ja dlatego poniewaz swoje mam krotkie i dopoki nie urosną zle sie czuje w krotkich.
@Abaddon_Profanator wygladam ladnie podobno juz i bez peruki ( ͡º ͜ʖ͡º) wiec w niej wygladam tysiac razy ladniej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) serio. Akurat uwazam sie za #przegryw i moje ego jest ponizej dna morskiego wiec nie wciskam kitow.
Wiecie co mnie intryguje najbardziej.. Teraz kobity bez kryteriow wiekowych czy spolecznych laduja na siebie dziwne sztuczne rzeczy. Baba w mopsie za biurkiem sztuczne rzesy sztuczne usta sztuczne pazury - widać za kilka dobrych zielonych. Baba w mopsie przed biurkiem to samo sztuczne rzesy i pazury.. Usta by chciala ale musi malowac szminka sztuczny obrys. Ale jest ok. Bo dzieje sie to masowo. Moja peruka nie wpasowuje sie w zadne masowe normy.
Wstydze sie bo wiem ze to nie sa moje naturalne wlosy. Ale tak jak wspomnialam czy "normalna ", ladna, skromna peruka ktora ma byc peruka to powod do wstydu albo wmawiania sobie ze jestem dziwna?
@ZZZZaaa: Niektóre kobiety farbują włosy na różne egzotyczne kolory, mają kolczyki i tatuaże w różnych miejscach, ubierają się ekstrawagancko i czują się z tym dobrze, wystarczy, że przyjrzysz się trochę różowym i przekonasz się, że nie jesteś dziwna z tą peruką, więcej swobody i pewności siebie Tobie życzę( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Abaddon_Profanator To miłe. Dziękuję. Akurat tatuaże to ja też mam (ale to mnie nie zmusza do przemyslen itp. ;D tutaj sumiennie mam gdzies opinię bądź "mysli" innych ludzi). No ale ta peruka tak jak mówię... Niby nic a jednak. Troche to zabawne troche smutne troche mi ryje psychikę wiec zastanawiam się co ludzie maja do powiedzenia zapytani konkretnie. Dzięki kolego :)