Wpis z mikrobloga

@ufo99: a ja uważam, że czas na mieszkanie razem jeszcze przyjdzie. Najpierw trzeba zbudować relacjęz drugim człowiekiem, znaleźć odpowiedni fundament i czas na rozmowę. Bycie ze sobą 100% czasu wolnego, moim zdaniem, nie jest zdrowe dla początkującego związku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ufo99: tak to właśnie wygląda, że mieszkamy ze sobą pół roku i jest całkiem dobrze.
@BeBols: u nas było tak, że jedno i drugie chciało się tylko napić piwa, ale tak za smakowało, że chce się go mieć na własność i do końca życia ;)
Bycie ze sobą 100% czasu wolnego, moim zdaniem, nie jest zdrowe dla początkującego związku.


@Queltas: Od początkującego związku do mieszkania razem czy zaręczyn jest daleka droga.
Nigdzie nie napisałem, że od pierwszego dnia powinni zamieszkać ze sobą, tylko, że decydując się na zaręczyny dobrze jest wiedzieć jak wygląda codzienne życie z drugą osobą.
@Instynkt nic bardziej mylnego. Byłem już w kilku dłuższych związkach w tym jednym 4 letnim i rozróżniam kiedy jest dobrze, a kiedy nie.
Dodam jeszcze, że to ja kończyłem poprzednie związki.

@Queltas mamy podobne podejście do tego jak chcemy, żeby wyglądała nasza wspólna przyszłość.

Ogólnie to znam tę dziewczynę i jej rodzinę dość dobrze od kilkunastu lat.