Wpis z mikrobloga

Przesłuchałem całą dyskusję w amerykańskim parlamencie teraz przed jej przegłosowaniem.

Wprost mówili o tym, że:

- po pierwsze, sprawa dotyczy mienia bezspadkowego (chociaż wydaje się im że nie tylko, no ale),

- po drugie że ustawa ta służy właśnie do tego, by Departament Stanu został zobligowany do działania i jednocześnie że ta ustawa daje mu BARDZO SILNE I EFEKTYWNE NARZĘDZIE DO TWORZENIA NACISKÓW na państwa które podpisały deklaracje terezińską,

- i po trzecie wprost powiedziano, że organizacje żydowskie (kilkukrotnie wymieniono po kolei całą ich serię, z lożą B'nai B'rith włącznie) lobbowały za wprowadzeniem tej ustawy (dokładnie użyto stwierdzenia, że organizacje te "wyrażają pełne poparcie dla tej ustawy").

Wszystko to ustami amerykańskich parlamentarzystów. Żaden normalny człowiek nie może mieć już wątpliwości o co tu chodzi. A co do marginesu, jakim są opłacane neuropki, to one i tak będą siać dezinformacje w tej kwestii, więc należy się liczyć z próbami rozmywania faktów m.in. z ich strony.

#zydzi #roszczeniazydowskie #s447 #447 #polin #michalkiewicz #usa #polityka #4konserwy
  • 6
@MattJedi: Właśnie słucham tej debaty, jestem już prawie w połowie. To co oni mówią sprawia, że aż włos jeży na głowie. Jedna senatorka na początku wręcz nawoływała, że ustawa jest za słaba, bo nie daje twardych narzędzi departamentowi stanu do zmuszania krajów do oddawania mienia.
@MattJedi: Najlepsze jest to jak teraz starają się nas z tym oswoić, że tak źle nie będzie, że nie rodzi to skutków prawnych, że tu Polska i polskie prawo :D I takie wypowiedzi także padały z ust polityków pis,a także afiliowanych przy władzy publicystach pytanych przy różnych okazjach. Jednym słowem - szczają nam prosto w twarz mówiąc, że to tylko deszcz.

O kwestię tych przepisów zapytany został przez Polsat News szef
@Cantrustme: Jej chodzi o to, że Departament Stanu jest zobligowany do tego, by "tylko" bodaj 2 razy do roku pisać sprawozdania na których podstawie iść mają naciski, "a do tego czasu wielu 'ocalałałych' może nie dotrwać", i że "mamy niewiele czasu". Ona by chciała już, teraz, natychmiast. Taka bardzo gorliwa jest, chyba się chciała po prostu wykazać i tyle, że ona to taka nadgorliwsza. I faktycznie wątpiła też w skuteczność tej
@dr_gorasul:

O kwestię tych przepisów zapytany został przez Polsat News szef polskiego MSZ, który stwierdził, że "Polska nie jest wymieniona w ustawie jako państwo"


O ja #!$%@?. Ten koleś jest tak bardzo głupi, czy wprost oszukuje ludzi?

Ustawa dotyczy państw które podpisały tzw. Deklarację Terezińską. Polską ją podpisała. A więc nas dotyczy. To że nie ma słowa "Polska" w ustawie... a zresztą co ja będę tłumaczył, upośledzony przedszkolak by to zrozumiał.
@MattJedi: Po prostu mają nas za idiotów ciągle kłamiąc na czele z Judą Andrzejem w tak ważnych sprawach. Dodatkowo umysły Polaków są rozmiękczane kolejnymi zasiłkami.
To już totalny upadek Polski. Leżymy w trumnie, bezwładna kukła, obszczana przez "przyjaciół". Kolejna wygrana PIS to dobicie wieka i przypieczętowanie losu. Szans na zmianę zero, gdyż ludzie mówiący z sensem to polityczny plankton w dodatku przeciwny socjalowi.