Wpis z mikrobloga

@hary91: oryginalnych skórzanych nie polecam, ciemnieją bardzo szybko. Miałem brązowe i szare, po 2 tygodniach są czarne. Do tego dają nieprzyjemne uczucie takiej jakby klejącej skóry. Silikonowe są zdecydowanie bardziej praktyczne. Spigeny są dobre ale polecam raczej skórki typu Spigen Liquid Crystal

Jakbyś był zainteresowany to przymierzam się do zakupu tego etui: https://zerohalliburton.com/sale/aluminum-iphone-7-case/ lotnicze aluminium i zacna marka, produkują walizki m.in. na dokumenty dla prezydentow USA. Tylko myślę jak ściągnąć to
@hary91: @niezwornowazony: A ja polecam miałem Balck Leather Case i chwalę sobie nic się z nim nie działo a mikrofibra od wewnątrz zapobiega jakiemukolwiek rysowaniu się telefonu. Metalowe przyciski o bardzo dobrym i wyraźnie wyczuwalnym skoku, nie ma sensu na bawienie się w jakieś sylikonowe zamienniki czy inne chińskie podróbki i podobne pokrowce. Próbowałem szukać jakiś innych przeźroczystych i wszystko inne na rynku to gunwo grosza nie warte. Lepiej wydać
R.....j - @hary91: @niezwornowazony: A ja polecam miałem Balck Leather Case i chwalę ...

źródło: comment_zyzZrjQTGLj5jMFguDYN6mfKB6LlNtCp.jpg

Pobierz
@Rycerz_Klatki_Schodowej: mam to samo etui Saddle brown i moje po pół roku jest prawie czarne. Nie wiem, może to kwestia użytkowania, u mnie często było w kieszeni, czasami dotykane wilgotnymi dłońmi etc. Wygląda ładnie, bo lubię wygląd starzejącej się skóry, ale silikon jest bardziej praktyczny. Obecnie mam jakiegoś chyba Spigena, właśnie w formie silikonowego kondoma i uważam to za lepsze rozwiązanie. Choć zgodzę się, że mikrofibra/zamsz w środku etui skórzanych od