Wpis z mikrobloga

@Weed233: Zgadzam się, wiele ekip zagrało powyżej oczekiwań, więc wybór naprawdę trudny. Tych trzech też chodziło mi po głowie, zwłaszcza Snyder i Casey. Pacers i 76ers też uzyskali sporo lepsze wyniki niż się spodziewałem, więc dodałbym w sumie wypadałoby też dodać McMillana i Browna. No i w sumie jest też jeszcze D'Antoni.
@bezczelny_klamca: @Weed233: Moim zdaniem kandydatów jest dwóch. Ucieszyłaby mnie nagroda dla Quina Snydera - Jazzmani sporo przeszli i grają ładny basket. Pamiętam jak po transferze Gordona Haywarda i informacji o zatrudnieniu Ricky'egoRubio jako pierwszej jedynki, byli w dyskusjach z miejsca skreślani z walki o PO. Zadowolony byłbym również, gdyby COTY'm został Brad Stevens - Boston wykonał 2 duże ruchy transferowe i wyszło na to, że Hayward zakończył sezon w meczu
Ja Browna ogółem w miarę doceniam bo naprawdę ofensywa miło chodzi ale nie mogę uznać że COTY gościa który potrafił przez 700 minut sezonu grać backcourtem Simmons/TJ a przez 3/4 sezonu nie potrafil ułożyć sensownego lineupu bez Embiida

Zbyt wiele spotkań Sixers przegrali przez jego durne pomysły aby go rozważać na serio