Wpis z mikrobloga

Moja teściowa dostała jakąś tam jubileuszową pensję (budżetówka). Dała swoim córkom (jedna jest moją żoną), po tyle samo. Siostra mojej żony wypaliła do niej, że nam nie powinna nic dawać bo nam i tak się powodzi. Kurtyna.
#logikarozowychpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
@pri0: ja nie wiem skąd Wy te rodziny bierzecie XD u mnie wszyscy tak na hajs #!$%@? mają, wszyscy sobie pomagają i w ogóle. Mój dziadek przepisał mieszkanie na moją siostrę pomijając wszystkich innych i nikt się nawet słowem nie zająknął XDDDD ehhh polaczki...
  • Odpowiedz
  • 2
@pri0 To pewnie będzie #niepopularnaopinia ale gdyby mi taka ilość hajsu nie robiła różnicy a wiedziałbym że bratu się nie powodzi to sam bym powiedział żeby brał całość.
Ale no z drugiej strony roszczeniowców #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
  • 2
@pri0 To pewnie będzie #niepopularnaopinia ale gdyby mi taka ilość hajsu nie robiła różnicy a wiedziałbym że bratu się nie powodzi to sam bym powiedział żeby brał całość.
Ale no z drugiej strony roszczeniowców #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
ja nie wiem skąd Wy te rodziny bierzecie XD u mnie wszyscy tak na hajs #!$%@? mają, wszyscy sobie pomagają i w ogóle. Mój dziadek przepisał mieszkanie na moją siostrę pomijając wszystkich innych i nikt się nawet słowem nie zająknął XDDDD ehhh polaczki...


@Kuplerstwo: najwidoczniej tak wam sie w zyciu ulozylo, ze sie kazdem powodzi. ale nie kazdy ma tak dobrze. jedni zapieprzaja za 2 tysionce i nawet na jakis godny
  • Odpowiedz
@lukmar: jesli jej siostra bylaby w potrzebie to sam bym jej pomogl, ale ona jest po prostu roszczeniowa w #!$%@?. Oboje z mezem pracuja i mieszkaja z rodzicami, a nie maja zadych oszczednosci.
  • Odpowiedz