Wpis z mikrobloga

Mircy i mirabelcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JEST AKCJA

TL;DR wysyłamy kartki komunijne dla dziewczynki + jak ktoś jest zainteresowany to jest zbiórka na tort i upominek /lub prezent :)

Jest sobie normalna rodzinka, pracujący rodzice i ich córka, która za miesiąc ma komunię. Dziewczynka jest normalna, rodzina zwykła bez żadnej sensacyjnej historii. Czemu o tym pisze? Ano dlatego, że na dziewczynki komunii będą tylko rodzice. Chrzestni się wypieli (powiedzieli, że idą na jakąś inną komunię na którą zostali zaproszeni) SUPER CHRZESTNI ROKU.

W szkole koleżanki z "wyższej sfery" śmieją się z dziewczynki, że niczego nie dostanie, nikogo nie będzie na jej komunii. No i tutaj zaczyna się sprawa. Mama dziewczynka na jednym z forum dla mam zapytała, czy ktoś chciałby wysłać jej córeczce kartkę komunijną i że sprawi jej to dużo radości.

Tu robota dla Was! Jeśli ktoś chce wysłać dziewczynce kartkę komunijną - niech napisze do mnie na PW. Podeślę adres.

Jest też druga sprawa. Zaczęłam pisać z mamą dziewczynki i zaproponowałam, że jako iż komunia jest w moim mieście, to jeśli im nie przeszkadza moja obecność - chciałabym uczestniczyć w tym ważnym dla małej dniu. Mama się bardzo ucieszyła i zapytała, czy miałabym ochotę po komunii zostać na małym skromnym poczęstunku. Zgodziłam się z uśmiechem na twarzy.

W trakcie rozmów z mamą dziewczynki okazało się, że dla tak mało licznej liczby gości, nie będzie żadnego tortu itp. Pomysłalam, sobie, że mała ucieszy się, jeśli miałaby tort komunijny i tym o to sposobem powstała zbiórka, która zorganizowałam. Postanowiliśmy, że za część pieniędzy kupię tort, a za resztę drobny upominek. Razem ze znajomymi udało się nam zebrać 640 zł w dwa dni.

Udało mi się dowiedzieć od znajomej mamy dziewczynki, że małej marzeniem jest udział w obozie cheerleaderek, bo należy do sekcji cheerleaderek i zbiera sobie pieniążki na ten obóz. Obóz kosztuje ok 1300 zł. Jeśli udałoby się zebrać taką kwotę - czemu by nie sprawić, że mała dziewczynka zaczęłaby spełniać swoje marzenia? :)

Jeżeli ktoś z Was chciałby zrzucić się do zbiórki - podeślę dane na PW.
Wszystkie płatności itp., zostaną przeze mnie udokumentowanie w postaci rachunków itp.


#wykop #wykopefekt
  • 81
  • Odpowiedz
@atencjuszka moja siostra ma za miesiąc komunię i smutłam jak cholera czytając to, bo też cyrk z chrzestnymi.
Dasz na priv informacje jak z tą zbiórką i kartkami? Ile mogę to pomogę, cegiełka do cegiełki ()
  • Odpowiedz
@Mnichuy: są tam moje dane, niekoniecznie chce żeby każdy na dzień dobry je znał. Dla mnie to nie problem odpisywać, a jeśli ktoś chce wysłać kartkę lub wesprzeć akcje to napisze :)

To co, podesłać ci link?:)
  • Odpowiedz