Wpis z mikrobloga

Paweł z Warszawy - podsumowanie

Chciał przejąć posiadłość Konona, ale ten okazał się cwańszy. Próbował jeszcze wyciągnąć 2 tysiące od Pawła rzekomo na rachunek za wodę. Paweł skasował swój kanał na jutubie i zerwał wszelkie kontakty z obu pasożytami. Konon zapowiedział napisanie donosu na firmę Pawła.

I to by było na tyle.

#kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
@matador74: Skleiłeś to tak żeby pasowało.Dowody,motywy i ukryte wątki bo za prosta ta historyjka.Branie poczynań lub słów Knura jako argument do podtrzymania jakiejkolwiek tezy to robienie k**wy z logiki.
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi: Paweł z Warszawy miał koleżkę, który filmował dostarczenie węgla przez Pawła. Na grupie fejsowej "Konon & Major" ten koleżka bez żenady pisał, że Paweł chce po prostu przejąć posiadłość Konona.
  • Odpowiedz
@matador74: A ja jutro dam 50 zł Knurowi.Pojedziemy w prawo za pocztą, szukać dinozaurów, pod balkonem u Sebka w bloku.Dowody labo się nie wydarzyło się.
PS.Nigdy nie miałem Mordoksiążki i mieć nie bęndę.
PS2.Czyli też zakładasz że na szkolnej codziennie się ruchają bo ludzie mówią że to geje?
  • Odpowiedz
No OK.
1.Po prostu przejmie szkolną xD- można to bardzo rozlegle interpretować
przejąc z rąk Mexicano,gimbusów czy sempów chcących na szkolnej zarobić i ich oszukać.
2.
Opiekun sprawuje pieczę nad osobą mu powierzoną, zarządza jej majątkiem, a także reprezentuje w dokonywaniu czynności prawnych i składaniu oświadczeń woli. Oznacza to, że powinien zapewnić jej środki do życia, mieszkanie i wyżywienie, w razie potrzeby wystąpić o świadczenia z ubezpieczeń społecznych (np. rentę) lub pomoc
  • Odpowiedz
@matador74: Ten Damian Krysztofik to jakiś guru? Znasz go? Wiesz kto to jest? Poznałeś jego historię choroby? Też jest z rodu Piłsudzkich jak Knur?
Nie ma to jak wierzyć pierwszej lepszej osobie z neta.Paweł z Warszawy nie za bardzo był zapan brat z mordoksiążką, to też pan Damian mógł sobie gadać co mu się podoba, bez żadnych konsekwencji.
  • Odpowiedz
Paweł starszy rocznik od Konona, którego kolegą jest metrosexualny bananowy chłopak Nefcio. Dzieciak robiący dzubek do lustra ma być wiarygodną osobą.
Proszę cię, tylko śmiechłem jak go zobaczyłem.Ten chłopacze ma dla mnie tyle do powiedzenia co Heniek laweciarz (ʘʘ)
  • Odpowiedz