Wpis z mikrobloga

no jest i teraz, możesz wgrać każdy soft jaki chcesz ale potem odpalasz telefon i nie przejdzie procesu aktywacji telefonu, Apple wymusza tak instalowanie najnowszego oprogramowania ;)


@BooB: a na 5S też możesz? bo z tego co czytałem to od kiedy są 64 bit procki (5S) to się nie da w ogóle cofnąć, chyba że masz kopię jakiegoś tam pliku sprzed aktualizacji.

Kilka lat temu z flagowcami andka. Przez pol
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: nie masz pojęcia o czym piszesz fanboyu. Już w 2013 roku 5S to był przestarzały bubel przy takich zajebistych telefonach jak Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note 3, HTC One M7, LG Nexus 5, LG G2, Motorola Moto X czy Sony Xperia Z1. Że nie wspomnę już o tym, że kilka miesięcy później, w 2014 premiery miały SGS5 albo np. Xperia Z2 przy których 5S to jakiś żart a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Harry19911: możesz sobie pobrać plik z softem i wgrać iTunes, wchodzisz sobie na stronę ipsw.me, tam można sobie pobrać każdy soft i sprawdzić jaki jest podpisywany przez Apple (czyli inaczej mówiąc czy po wygraniu aktywujesz iPhone). Tak jak widać na tym zrzucie ze strony na chwilę obecną jest tylko jeden soft podpisywany, czyli ni da rady cofnąć tak aby móc normalnie korzystać z telefonu ;)
BooB - @Harry19911: możesz sobie pobrać plik z softem i wgrać iTunes, wchodzisz sobie...

źródło: comment_3OTqF7PTL73QnstNbWEVMZvsEQMHzqJl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No i co z tego, pewnie będzie działać gorzej i użytkownicy będą kombinować jak wgrać starszą wersje. Tak jak iOS 9.3.5 działa na iPhone 4S znacznie wolniej niż iOS 6. To jak wgrywanie Androida 7 na telefon z 2010 roku. Widziałem ROMy z siódemką na Galaxy S1 ale nawet nie próbowałem ich instalować, domyślam się jak to może działać xD. Zainstalowałem 4.4.4 i jak ktoś chce kupić za 75 zł to niech
  • Odpowiedz
@dob3k: czyli Xiaomi lepsze xD znajomi którzy się na nie przesiadają zawsze sobie chwalą, ostatnio kolega zmieniał HTC na Xiaomi. W HTC miał problemy typu "aplikacja alarm została zatrzymana" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: ios12 go zabije, na 10tce już zaczynał mulić, nie wiem jak 11tka. Miałem 5s i jestem zakochany w wyglądzie tego telefonu, najlepsza bryła jaka Apple kiedykolwiek wypuściło. Klasyk. Chciałbym żeby pokazali se2 który będzie tak wygladal, ale miał wiekszy ekran bez ramek. To byłby najładniejszy telefon na rynku!
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda Mam działający 10-letni iPod classic, na który wrzuciłem te 10 lat temu 80 GB muzyki i do dzisiaj działa. Działa dlatego, że od tego czasu ani razu go nie podłączyłem do kompa a tym samym ustrzegłem go przed aktualizacją... ;)
  • Odpowiedz
@Harry19911: To problem z kazdym andkiem jesli instalujesz sporo aplikacji. Po prostu aplikacje napisane sa na zenujacym poziomie, a system lyka jak pelikan, a pozniej po wielu instalacjach i odinstalowaniach tak jest #!$%@? ze wywala polowe innych apek ktore do tej pory dzialaly ok.
Ale faktycznie jesli juz bylbym zmuszony do uzywania andka to bylby to xiaomi pewnie, bo przynajmniej MiUI jakos przyjemniej sie obsluguje i wyglada bez tej idiotycznej
  • Odpowiedz
@andy1983: XDD na pewno iPod działa tylko dlatego ze go nie aktualizowales, jeśli mówisz o iPodzie 6gen (aka classic) to nigdy nie było z nim problemów, ostatni update (chyba z 2011) dodał pare bajerow i to tyle
  • Odpowiedz