Wpis z mikrobloga

@effzet: Kilka lat temu z flagowcami andka. Przez pol roku jest super a pozniej rownia pochyla. No i nie daj boze instalowac cokolwiek jak leci bez czytania bo juz po miesiacu nie bedzie sie nadawal do uzytku i trzeba bedzie robic factory reset.
W ogole najlepiej nic nie instalowac.
No i oczywiscie przy zmianie na nowy telefon czeka Cie zmudne dodawanie recznie aplikacji do sciagniecia bo przeciez bardziej zaawansowany backup
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: prywatnie mam SGS 7 Edge, służbowo iphone 5S na którego jestem skazany. Oba systemy mają swoje wady i zalety niestety IOS i Apple ma ich zdecydowanie więcej i wszyscy zgodnie w firmie którzy mają 5S za służbówkę uważają ten telefon za gówno. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: każdy kolejny iOS spowalnia telefon i po aktualizacji nie da się wrócić do poprzedniej wersji. Robią te aktualizacje bardzo długo by prawie że uceglić telefony a fani jeszcze ich za to chwalą

@pawel_je 4" to jak dla mnie zaleta w tych telefonach, można ich naprawdę używać jedną ręką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harry19911: xd jak lubisz z lupą chodzić. Zawsze mam brykę jak widzę, jak ludki walczą, żeby coś na tym małym ekraniku trafić, a za te design ze znakiem "back" na górze ekranu w apkach ktoś powinien beknąć xd zwłaszcza, że te starsze iPhony mają bardzo słaby stosunek rozmiaru ekranu do obudowy. Spokojnie by tam wlazł 4.5 albo 4.7".
  • Odpowiedz
@boguchstein: "back" na górze ekranu nie jest problemem gdy telefon ma 4". Do tego często możesz cofać w aplikacji przesuwając palcem od lewej do prawej. W Androidzie jak na razie takie rozwiązanie widziałem tylko w Telegramie. I nie, nie trzeba lupy, ale za to widziałem na żywo problemy z klikaniem w X by usunąć jakąś ikonę na pulpicie xD bo iOS ma inny algorytm od wyliczania czy ci się udało
  • Odpowiedz