Wpis z mikrobloga

  • 438
Właśnie skończyłem oglądać najnowsze gwiezdne wojny. Każdy komu podoba się ten film musi być upośledzony umysłowo i nie ma innej opcji.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mileniusz ja nigdy nie byłem fanem gwiezdnych wojen ale po obejrzeniu tej drugiej części czułem się jakbym zobaczył avengersow w kiepskim wydaniu. Po pierwszej części nawet czekałem na drugą, ale teraz kolejna część jakoś w ogóle mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
@Mileniusz Co ciekawe to te najstarsze części najbardziej mnie odrzucają i nie dał bym rady oglądać tego dłużej niż kilkanaście minut, te nowsze części przy założeniu, że traktuje je jak zwykle filmy akcji da się jakoś nawet zdzierżyć :P
  • Odpowiedz
@Mileniusz po prostu przyjemnie mi się go oglądało, to była chyba jedyna część gwiezdnych wojen którą w ogóle obejrzałem więc nie liczyłem na nic fabularnie, potraktowałem to jako zwykły film
  • Odpowiedz
@Szpaqowsky: uniwersum sw to nie tylko seria filmów kinowych tak jak wh40k to nie jedynie figurki i kodeksy odpowiednich armii. Zresztą zarzucanie sw infantylności w porównaniu do świata "science-fiction", choć umówmy się, oba przypadki to raczej fantasy z kosmosie, którego estetyka jest najbardziej przerysowanie groteskowa i absurdalna ze swoimi dwumetrowymi mutantami w nierzadko i złotych czy różowych zbrojach ze zdobieniami strzelających z karabinów i tnących mieczami bandy orków w irokezach
  • Odpowiedz
Obejrzałem wszystkie części Star Wars, właśnie z tego powodu że wszyscy się tym tak jarają i jest to wielki kinowy hit.

To było cholernie trudne obejrzeć to wszystko bo nudziło jak cholera. Taka tam bajeczka w kosmosie dla dzieci. Tak naprawdę podobał mi się tylko "Łotr 1", reszta do w-------a.

Na najnowszą część pojechałem z kolegami, oni chcieli Star Warsy, nie będę się z nimi kłócił przecież. No ale gdy się zapytałem
  • Odpowiedz
@zavalita: źle mnie zrozumiałeś, nie porównuje młotka do sw. Tylko stwierdzam, że filmy z star wars są głupie i infantylne. różnice między tymi dwoma tworami to temat na osobną dyskusję ;)
  • Odpowiedz