Wpis z mikrobloga

Jutro o 7.20 mam wylot z Modlina. Jestem już w hotelu 5km od lotniska. Pan z hotelu mówi, że powinniśmy wyjechać tak koło 5.10, żebym zdążył (man tylko podręczny). Mam wrażenie, że ktoś tu chce mnie wystrychnąć na dudka I nie chce mu się jechać dwa razy. 2 godziny mam siedzieć na lotnisku? Aż taki przemiał tu jest? We Frankfurcie na luzie wystarcza mi 1-1.5h od przyjazdu pociągiem. Ktoś kto lata z Modlina może się wypowiedzieć? To mój pierwszy raz stąd.
#modlin #loty #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
Ja leciałem w Lipcu i źle wspominam to lotnisko. Słabo zorganizowane, nie mówiąc już o parkingu. Z tego co pamietam kolejki do odprawy się zawijały kilka razy, ale jak zamykali bramki to wzywali ludzi z lotów poza kolejką.
  • Odpowiedz
Latałem stamtąd kilka razy, przyjeżdżaliśmy głównie 2 godziny przed, bo autem z daleka i przeważnie to było z duuużym zapasem. Jak nie jesteś z tych co chcą zająć siedzące miejsce przy bramce, ani z tych co chcą wejść pierwsi na pokład to godzina z haczkiem powinna spokojnie wystarczyć.
  • Odpowiedz
@semperfidelis zawsze zalecane jest być 2h przed.
Ja zawsze jestem tak i bywa różnie. Czasem kontrola trwała 10minut a kiedyś będąc 2 h przed bałam się że nie zdążę. Stałam w połowie kolejki a do zamknięcia bramek 40min. Ludzie czasem latają 1 raz i nie za bardzo są ogarnięci co i jak, przez co to zajmuje o wiele dłużej niż powinno.
  • Odpowiedz