Wpis z mikrobloga

@pjoooter: Przygotuj się więc przede wszystkim na odrzut, niezależnie od tego, co powiesz. Chyba, że masz plecy. Albo rzadkie skille, typu uprawnienia do prowadzenia motorówek, c+e, biegły białoruski/ukraiński, i oczywiście nie byłeś nigdy mrówką (mnóstwo pieczątek w paszporcie). Takie realia...
polecam forum sg, w zakładce "rekrutacja" masz całą skarbnicę wiedzy o terminach i doświadczeniu innych. zdarzało się, że ktoś czekał na wario 4 miesiące.
@pjoooter: @habren: życzę wam powodzenia. Ja niestety otrzymałem list, że dalsze postępowanie kwalifikacyjne nie będzie kontynuowane. :( Domyślam się co mogło mieć wpływ na negatywne rozpatrzenie mojej osoby, aczkolwiek będę próbował nadal dostać się do SG. Rozmawiałem niedawno z dwoma funkcjonariuszami, dali mi protipy, opowiedzieli to i owo, ogólnie bardzo w porządku byli. No nic, będę cierpliwie dążył do spełnienia marzenia.
@monteskjusz dzięki! ja powolutku dążę do celu. w tamtym roku odpadłam po psycholgu, w tym coś raczej nie przeszłam wario. co prawda listu jeszcze nie ma, ale to się czuje ))¯_(ツ)_/¯