Wpis z mikrobloga

Hej #czestochowa (+ ludzie, którzy wybierają się dziś na #boks) - wie ktoś może, czy ten darmowy parking przy Galerii Jurajskiej jest całodobowy? Bo obczajałem miejsca do zaparkowania no i chyba bliżej hali już niczego sensownego nie znajdę :( Chyba że ktoś coś wie to będę wdzięczny również i za takie informacje :D
  • 8
  • Odpowiedz
@Dudes: Dzięki. A ten parking przy stadionie (widzę że są nawet jakieś dwa - od strony Ruckemanna i od Żużlowej) działa tak na co dzień też jak nie ma wydarzeń żużlowych?
  • Odpowiedz
@Dudes: Dzięki mirku. Kurczę no pojemnością to to nie zachwyca ( ͡° ʖ̯ ͡°) A ten parking przy Jurajskiej nie wiesz może, czy wyjazdy ma całodobowe (w sensie, szlaban się podnosi po włożeniu biletu), a tylko wjazdy do 22, czy całkowicie o 22 go zamykają i do rana jesteś uziemiony? Bo wjazd przed 22 to zrobiłbym tak czy tak, a później interesowałby mnie już tylko wyjazd po
  • Odpowiedz
  • 1
@Tigro wiem tyle, że szlaban jest jakoś zamykany do 22:30, Ale obok galerii jest taki mniejszy parking. Jakbyś jechał trasą w stronę Katowic to skrecasz normalnie na galerię, potem masz rondo, drugi zjazdz ronda, jedziesz obok galerii i mijasz stop, potem na skrzyżowaniu w prawo i w lewo. Obok jest parking. Ostatnio na żużlu było 13 tysięcy ludzi także parking w miarę spełnia oczekiwania :D
  • Odpowiedz