Wpis z mikrobloga

@Maglev: Śmieszą mnie ludzie, którzy mówią, że w biedrze jest tanio. Podstawowe produkty są odrobinę tańsze niż u konkurencji, przez co ludzie mają wrażenie, że jest ogólnie tanio. Inna sprawa to jakość produktów, np. pieczywo to tragedia. Ogólny syf, produkty na paletach, kurczak z rożna napawa obrzydzeniem. Poza tym ładujesz cały koszyk bo przecież jest tanio (do tego inna pojemność opakowań, coca-cola 1,75l, a ludzie nie zwracają uwagi na cenę
  • Odpowiedz
@czup Premium XD #!$%@? co to za czasy że nawet na żarcie mówi się premium XD auta premium, telewizja premium, #!$%@? kibel premium też jest? XD jak słyszę to słowo to mam ochotę komuś #!$%@? bule na ryj. Jak już to produkt co najwyżej lepszy jakościowo.
  • Odpowiedz
@korni007: Możesz to nazywać jak chcesz. Ja tylko mówię, jak firmy próbują budować swój wizerunek wśród klientów. Wraz z podnoszeniem stopy życiowej ludzie szukają również sklepów, gdzie kupią lepszej jakości produkty lub gdzie poczują się lepsi od biedoty kupującej w biedronce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tego typu sklepy są tylko odpowiedzią na ludzkie potrzeby. Btw trochę śmieszna sprawa, że słowo premium wzbudza w Tobie aż taką
  • Odpowiedz
@thestructor: ale już się wycofują z tego, że jeśli czekasz w kolejce dłużej niż tam ileś to masz zniżkę. Także niedługo będzie to druga biedronka, a ukraińców mają więcej niż biedronkach
  • Odpowiedz
@czup nie chodzi o to co napisałeś bo się z tym zgadzam, to słowo po prostu się przejadlo na Mirko to już do wszystkiego sie to stosuje tak jak pisałem telewizor premium, samochód premium, zegarki premium, telefony premium...przecież to do głowy idzie dostać.
  • Odpowiedz
@Maglev: Ja w Almię uwielbiałem to, że zawszę mogłem z kasjerką podyskutować o wierszach Leśmiana albo austriackiej szkole ekonomicznej. A pani z działu mięsnego zawsze służyła radą jak zoptymalizować kod albo podrzuciła jakąś fajną bibliotekę do vizualizacji danych ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz