Wpis z mikrobloga

@PanEdzio: Bystrzak ma dobrą działkę jak ją wciąga nosem...
Czy ty naprawdę nie potrafisz ogarnął umysłem tak prostego faktu, że ta działka Bystrzaka to teren obok jego domu na wsi (w dali widać samochody które jadą z Będkowic do Strzegomian, a to ta sama perspektywa gdy kamera pokazywała okno u Bystrzaka w pokoju).
A działka Tucznika jest terenem ogródków działkowych należących do PZD i użytkownicy nie mogą sobie robić tam
  • Odpowiedz
@zryta-beretka: Potrafię ogarnąć umysłem prosty fakt, że działka Bystrzaka to pole obok jego domu ¯\_(ツ)_/¯ Rozumiem też, że działka Obłudnika to ROD. Są tam ustalone zasady, które trzeba przestrzegać, dlatego @daniel-zwierzynski jak najszybciej sprzedaj to w cholerę i kup własnościową działkę jak najdalej od zabudowań mieszkalnych i terenów rekreacyjnych. Wtedy będziesz mógł robić dymy, na jakie zasługujemy ʕʔ
  • Odpowiedz
@PanEdzio: ...i Tucznik widząc twoje słowa pstryka palcami i już wszystko załatwione i kupione... no błagam cię... nie bądź naiwny!
I jeszcze jeden fakt, którego się nie domyślisz... zauważ, że Goha tak doskonale się odpala tylko i wyłącznie we własnych "śmieciach", we własnym "gnieździe" i to już w zasadzie do wytłuymaczenia tylko przez psychologów czy socjologów, że ktoś tak stoczony alkoholem, przemocą, patologią, życiowym nieudacznictwem, porażkami czuje się pewny siebie
  • Odpowiedz
@zryta-beretka: Nie jestem naiwny i doskonale wiem co masz na myśli ()

I jeszcze jeden fakt, którego się nie domyślisz... zauważ, że Goha tak doskonale się odpala tylko i wyłącznie we własnych "śmieciach", we własnym "gnieździe" i to już w zasadzie do wytłuymaczenia tylko przez psychologów czy socjologów


@zryta-beretka: Domyślam się () Mogę się mylić,
  • Odpowiedz