Wpis z mikrobloga

@Dolan: Brak tekstu to już inna sprawa. Wydaje mi się że zwracasz uwagę wyłącznie na skuteczność swojego działania, niekoniecznie na negatywne skutki. Nie muszę silić się na groteskowe przykłady. Dlaczego nie użyć dużo brutalniejszych metod, w postaci przemocy fizycznej żeby dziecko zaciągnąć do domu? jedno i drugie jest przymusem bazującym na przemocy
@americanstarspl: XXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
JA #!$%@?Ę jak teraz zgniłem. wymówki xD zwalanie winy xD jakie to typowe

zastanów się przez sekundę jak to jest, że jeden jest rozmowny, towarzyski, pewny siebie, odnosi sukcesy, nie zraża się porażkami itp. itd. a drugi wręcz odwrotnie. dla ciebie to magia, dla mnie to oczywisty skutek wychowywania dziecka
@Troester No widzisz, a ja uważam, że takie gadanie (takie jak twoje) jest zwyczajnie śmieszne, każdy jest inny, każdy lubi co innego, każdy ma swoje zachowania stąd różnice, a nie stąd, że komuś mama mówiła na placu zabaw, że go zostawi i jakiś pan go zabierze, co trzeba mieć za wyobraźnię aby takie coś ze sobą łączyć. Do mnie nie raz babcia tak mówiła i co? I jestem najbardziej otwartą osobą w
@americanstarspl: Ten do kogo piszesz, raczej nie ma na myśli jednorazowego przypadku którego sam doświadczyłeś. Tak samo jak żadne dziecko nie lubi jak się je bije kablem po plecach, tak samo żadne dziecko nie lubi jak stosuje się wobec niego zwyczajny strach.
Każdy jest inny? Każdy lubi co innego? Mówisz? To znajdź mi kogoś, kto upodobał sobie wysłuchiwanie gróźb jako sposóbu przekonywania.
Zrobienie z człowieka inwalidy społecznego za pomocą jedynie tej
@Noombre nie chcę tutaj wyjść na szaloną matkę która ostro wyśmiewa się na wykopie ale jak "dorobisz" się własnego dziecka to zobaczysz że nie jest to takie latwe jak się wydaje.

Nie twierdzę że ww. sposób jest dobry ale na pewno skuteczny. Dzieci kompletnie nie mają poczucia czasu a często też dochodzi zmęczenie rodzica obowiązkami co powoduje że sposób na pójście to jedyne sensowne rozwiązanie. Więcej zrozumienia dla rodziców bo to naprawdę