Wpis z mikrobloga

To jest mistrzostwo świata - Milik wrócił do wyjściowego składu Napoli po #!$%@? poważnej kontuzji, strzelił bramkę na 3:2, po której kibice na stadionie uronili łzę, a Polaki w internecie i tak plują jadem, bo strzelił na pustaka ¯\_(ツ)_/¯ Mi się wydaje, że nawet jakby zablokował prawym pośladkiem strzał na bramkę Reiny, następnie przebiegłby przez całe boisko mijając przeciwników jak tyczki w slalomie, zrobił z dziesięć żonglerek przed polem karnym, jebnął fikołka i na koniec strzeliłby bramkę efektownymi nożycami zrywając pajęczynę z bramki Bizzarriego, to ta banda przygłupów i tak napisałaby - "nic specjalnego".

#mecz #pilkanozna #bekazpodludzi
P.....a - To jest mistrzostwo świata - Milik wrócił do wyjściowego składu Napoli po #...

źródło: comment_PhA5kDDbxtJCRrXqWDVtjWbEsEtMRyFf.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Mi się wydaje, że nawet jakby zablokował prawym pośladkiem strzał na bramkę Reiny, następnie przebiegłby przez całe boisko mijając przeciwników jak tyczki w slalomie, zrobił z dziesięć żonglerek przed polem karnym, jebnął fikołka i na koniec strzeliłby bramkę efektownymi nożycami zrywając pajęczynę z bramki Bizzarriego, to ta banda przygłupów i tak napisałaby - "nic specjalnego"


@PaulGauka: Ronaldinho i tak zrobiłby to lepiej.
  • Odpowiedz
@PaulGauka: typowym januszom nie dogodzisz ¯\_(ツ)_/¯ według mnie zagrał naprawdę dobry mecz, szczególnie zajebiście w pierwszej połowie zgrywał się z Zielem. Klepali we dwóch jak chcieli momentami, Ci co oglądali na zagranicznych streamach to pisali, że nawet komentatorzy i Włoscy i Hiszpańscy sie zachwycali :) to jest dobry prognostyk przed mundialem, oby tak dalej
  • Odpowiedz
@PaulGauka: Jak jebnie decydującą bramkę na mistrzostwach to go będą Janusze pod niebiosa chwalić i spuszczać jaki dobry ten Arek, widać że zagarnico gra bo inaczej to by nie szczelil. #!$%@?ć #!$%@?ć i jeszcze raz #!$%@?ć kibiców, którzy twierdzą, że jak wygrywamy to my a jak przegraja to oni.
  • Odpowiedz
@PaulGauka: ktoś z Was oglądał mecz z Milanem? Milk w ostatnich minutach meczu mógł strzelić bramkę. Niestety miał pecha i bramkarz obronił fenomenalny strzał Arka.
  • Odpowiedz
@PaulGauka: teraz ta poprzeczka z Chievo (?) i sytuacja z Milanem nabiera nowego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) W punktacji na równo z Juve a mecz w niedziele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Milika na rękach by nosili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaulGauka
Na kazdym tagu praktycznie masz szydere wysmiewanie kazdego a co najlepsze to memy z nosaczem tak plusowane tutaj najbardziej pasuja do tutejszej spolecznosci xD kazdy jest dla nich glupi brzydki nieudolny itp itd
  • Odpowiedz
@PaulGauka: na reddicie pisali mi, że i Milik i Zieliński byli najlepszymi zawodnikami we wczorajszym meczu (ja jedynie na livescore.pl mogłem oglądać xD)

Prawdą jest, że każdy rasowy napastnik z takiej pozycji by strzelił. Ale żeby być rasowym napastnikiem, to trzeba wiedzieć, gdzie się ustawić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) + pamiętam jak Cavani np nietakie setki partaczył.
  • Odpowiedz
@PaulGauka: taaa, bo umiec sie ustawic i znalezc sie na pozycji to nie umiejetnosc.. Banda debili tak mowi. Milik dobry gracz, Lewy też mówią, że na pustą strzela.. ale jak jest to takie łatwe, to czemu inni nie strzelaja?
  • Odpowiedz
@PaulGauka: hejt na Milika jest uzasadniony. Uzasadniony, ale tak może w 1% ilości, jaka faktycznie występuje. Od czasu euro2012 powstają memy, że Milik nie potrafi na pustą strzelić, że marnuje okazje itd. Niby racja, ale to piszą wyłącznie osoby, które kontakt z futbolem mają co 2/4 lata podczas wielkich imprez. Całe szczęście to nie oni będą rozsyłać powołania na Rosję, bo tam o ewentualnym sukcesie według mnie przesądzi właśnie forma
  • Odpowiedz