Wpis z mikrobloga

@Venro: odwracając sytuację - gdyby podobnego smsa dostał niebieski z grypą, tylko zamiast wina byłby ciepły rosołek to spoko - należy mu się jak psu micha. Jak różowa się źle czuje i niebieski pomaga to już jest spierdoxem, frajerem itp. Ech, wy i wasze podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@Venro: Potem mów że szmata bo nie zajmuje się tobą tylko na telefonie siedzi jak katarku dostaniesz. Powinieneś wiedzieć że związek - normalny związek polega na tym że jedno dba o drugie i zwykle wiąże się z osobą z którą ma się podobną wizję na wspólne życie. Na dobre i na złe - nie patrzenie przez swoje ego i czasem poświęcanie siebie gdy ktoś (ta druga osoba) czuje się bardzo
  • Odpowiedz
@Venro: Ziomek pokazał że
- jest zaradny i przewidujący
- jest wytrzymały psychicznie -> może na niego krzyczeć a on sobie #!$%@? z tego zrobi
- laska będzie zadowolona
profit: lodzik z połykiem ;)
  • Odpowiedz
@Venro: Hahaha! Nie wierzę. Przeczytałem, wszedłem w komentarze i dopiero zrozumiałem, że Venro z takiej postawy się śmieje. W sensie w byciu w związku normalnym typem, trochę śmieszkiem, który problemy i złe emocje szybko rozładowuje i po prostu jest ok dla wybranki. Powodzenia w #twnogf. Nie wierzę! Co za dzbany i przegrywy tu siedzą. W komentarzach natomiast widzę głosy normalności. Venro, kto Cię plusuje??? Dodaje do obserwowanych.
  • Odpowiedz
W mojej ocenie koleś jest #!$%@?ą, ale jak mu z tym dobrze to niech mu tam będzie. Pantofel i tyle, z kolegami na browar pewnie mu ta dupa nie pozwala wyjsc wieczorem, bo gosc od razu przechodzi do defensywy i służalczości
  • Odpowiedz