Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych bo różowa ma tu konto ale nic się nie domyśla

Za 2 lub 3 weekendy (zależy od pogody, chce mieć to gwarantowane) planuję oświadczyć się swojej różowej. Czeka na to już 9 lat (zaczęliśmy być razem jako szczeniaki) a i myslę, że czas najwyższy no i chcę mieć żonę.

I teraz tak pierścionek już mam, piękny. Na pewno jej się spodoba. Tylko sprawa aranżacji całej "imprezy". Planuję wyjazd albo nasze ukochane morze albo mazury, na których nigdy w życiu nie byliśmy a bardzo byśmy chcieli (mikołajki, bo na weekend najbliżej i tak 4h jazdy to sporo, a nad morze połowę tego).

Szukam jakiegoś ładnego hoteliku i tu i tam ale oświadczyć się muszę w miejscu BEZ ŚWIADKÓW. Różowa nienawidzi być w centrum uwagi (ja też) i krępować się. A z pewnością obecność osób trzecich wywołałaby takie zmieszanie, jeszcze nie daj boże jakieś oklaski itp. I tak myślę nad miejscem. Pierwszy pomysł to był na łódce na jeziorze ale .... jak ja tam uklęknę na kolanko? No nie da się. Ale wciąż to jest jakaś opcja. Poza tym to tak standardowo na jakimś spacerze, gdy dojdziemy w ładne miejsce (za #!$%@? nie wiem gdzie ładne i ustronnne miejsce ogarnę w mikołajkach). Raczej w pokoju hotelowym byłaby niezadowolona. Już kiedyś o tym wspominała.

Oczywiście poproszę hotel o przygotowanie pokoju, gdy my wyjdziemy na ten spacer etc. czyli rozsypanie płatków róż i przygotowanie kwiatów (bo przecież nie będę lazł z kwiatami, bo od razu ogarnie o co chodzi a ma być bez spinki). Potem jakiś szampanik i spać ;) A drugiego dnia chcę ją zabrać do aquaparku czy coś, bo lubimy i powrót do domku ;)

I tak kombinuję GDZIE? Ale poza tą łódką (A raczej rowerem wodnym, bo łódki to ona się boi ;p) i spacerem nic nie przychodzi mi do głowy. Jakieś pomysły? No i co lepiej - morze, które znamy i kochamy czy mazury, gdzie byśmy chcieli ale jeszcze nie byliśmy?

Dzięki za pomoc mireczki!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 7
OP: Wymyśliłem spoko opcje - jedziemy nad morze z rana tak 8-9 wyjazd ok 11-12 na miejscu. Wbijamy do pokoju, który nie jest jeszcze urządzony. Ja mam gotowy list ze wskazówkami dojścia do miejsca, do którego udaje się pod pozorem, że "zapomniałem tego i tego z auta". #!$%@? szybko do kwiaciarni po kwiaty, po drodze zostawiając drugi list ze wskazówkami odnalezienia mnie, być może jeszcze trzeci zależnie od noclegu. Ona zaczyna
@AnonimoweMirkoWyznania: sprawdź apartamenty Victoria w Rydzewie koło Giżycka. Właścicielka bardzo spoko, okolica spokojna, zaraz przy jeziorze z kładką, można się zabrać łódeczką albo rowerem wodnym na jezioro (ta babka ma też rowery jakbyście chcieli się wybrać gdzieś). Myślę, że jakbyś zagadał z babką to by Ci pomogła w organizacji pokoju. Cena jakoś 320 za dobę.