Wpis z mikrobloga

Ze s----------a moze wyjdziesz, ale s----------e z Ciebie nie. #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #przegryw
Tl;dr


Dziś usiadłam w pociagu przed jakimś chlopakiem. Jedno z nielicznych wolnych miejsce w pociagu. Ja to taka szara myszka w duzych naysznych sluchawkach, coby nie wpadac w interakcje z innymi, on gosciu chyba całkiem całkiem.
Cały czas zaczepiał oczami, tak kilka stacji, przez ktore pociag zdążył się wypełnić. W końcu się uśmiechnął, a ja nieśmiałe odpowiedziałam tym samym i schylilam głowę do lurkowania wykopu dalej.
A za chwile przed oczami mam jego telefon z otwartym notatnikiem... A w nim komplementem skierowanym do mnie.
I wiecie co zrobilam?

c.....3 - Ze s----------a moze wyjdziesz, ale s----------e z Ciebie nie. #podrywajzwy...

źródło: comment_k3fopaBeaJE5aVlIuQ0Rx4FxdzogH4FU.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej, ej, ale ja w ogóle nie byłam nim zainteresowana. Mam chłopaka od lat.
Napisałam chyba całkiem, całkiem, bo nawet się nie przyglądałam, ale raczej nie odstraszał (aby nikt nie okrzykł bidnego gostka desperatem).
W całej tej historii boli mnie to, że
- wpadłam w panike, bo mnie interakcja z innymi przeraża i boję się, szczególnie mężczyzn się boję
- nie myślałam trzeźwo co piszę
- uciekłam w tłok, aby postać, zwalniając swoje wygodniutkie miesce - a mogłam się zachować jak człowiek
  • Odpowiedz