Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakieś doświadczenie z malowaniem farbą brzegów podeszw? Co najlepiej do ukrycia trwałych zabrudzeń (a raczej fatalnego materiału użytego w produkcji podeszwy)? Trampkom Ecco chce dać szansę, a boki podeszw wyglądają fatalnie, czyszczenie nie pomaga, zakład renowacji obuwia nie chce się podjąć naprawy więc pozostało mi spróbować je zamalować.
Buty wyglądają tak po czyszczeniu

#streetwear #modameska #buty #ecco
mr_hammerer - Mirki, macie jakieś doświadczenie z malowaniem farbą brzegów podeszw? C...

źródło: comment_OHotUqR3Jq1i1UfYQz1IlY6IeSM9p1Zd.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albo czymś z chlorem


@stassma: Tak, to jest guma. Masz na myśli mleczko do czyszczenia? Próbowałem.
Czegoś z chlorem nie próbowałem, spróbuję. A co w kuchni zawiera chlor?

@magenciorek: gumka raczej nie da rady, tyle różnymi wynalazkami tarłem, że nie wierzę w gumkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tiger188: Nie kupuj - bardzo fajnie wyglądają, mają niesamowicie miękką skórę, ale czyszczenie podeszew, to porażka. Na samym początku użytkowania pytałem na fanpage'u ecco jak to czyścić żeby dobrze wyglądało - odpowiedź na zasadzie "kupiłeś, to teraz sobie czyść jak chcesz". Inne sportowe buty czyszczą się fantastycznie, a z tymi wiecznie był problem.
  • Odpowiedz
@mr_hammerer: ta guma jest dość specyficzna, miekka, napewno wygodna. Wczoraj oglądałem w Galileo o czyszczeniu butów i gość mówił że najlepsza zimna woda + mydło i dużo cierpliwości.
  • Odpowiedz