Wpis z mikrobloga

@Elusznik: bo to nie są powiadomienia push, tylko pull. Co X minut sprawdza czy masz nowe (do zmiany w ustawieniach).

Tylko oficjalna appka może mieć powiadomienia push. Jest to oczywiście #!$%@?, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz, Bożenko.
@Elusznik: Ano niestety. Jakby chociaż wprowadzili jakiś callback event, to by można samemu ogarnąć już jakiegoś Firebase'a do gadania z appką mobilną.

Ej, @wykop, może ogarniecie? Powinno być łatwiejsze niż naprawienie tagów...
@feelfree: no ja wiem, że podpięcie się pod wykopowego GCMa czy czego oni tam używają do pusha jest raczej niewykonalne, ale mogliby przy tworzeniu powiadomienia pingować URL na jakimś twoim serwerze (chętnie udostępnię kawałek konta u siebie). A dalej jakaś turbo prosta webappka by wysyłała wiadomość do GCM (czy Firebase czy jak to się tam teraz nazywa) i mielibyśmy powiadomienia push w appkach 3rd party. A i wypokowe serwery nie musiałyby
@m_bielawski: szczerze mówiąc to myślałem nad zrobieniem czegoś w stylu slideforreddit, czyli w momencie kiedy oficjalna apka wykopu pokazuje powiadomienie, owm anuluje powiadomienie oficjalnej apki i pokazuje swoje powiadomienie w własnym formacie.