Wpis z mikrobloga

@Lontor: i zrob normalne zdjecie, te to jest jakas porazka, robisz zdjecie z reki i widac z tylu lustro XD Dzisiejsze laski są na to uczulone, idz na miasto i zrob jakas ciekawa fote. Musisz pokazac, ze nie masz nudnego zycia. A ty wstawiasz zdjecie z piwnicy xd
  • Odpowiedz
@Lontor: może je odrzucać zdjęcie jak z 2005(bo takie są jak widać rekę robiąca zdjęcie- tak czy w odbiciu) Ogólnie to zdjęcie wygląda jakbyś był w domu i zrobił byle jakie zdjęcie w domowych ubraniach, bo w sumie po co się wysilać.

Masz dość młodo wyglądająca twarz*(co czasem może być plusem), ale wtedy trzeba bardziej patrzeć na ubiór i tło zdjęcia

*albo po prostu jesteś dość młody

Masz też rodzaj miny,
  • Odpowiedz
@Lontor: Nie słuchaj tego #!$%@? z uśmiechem, ja tez tego nie praktykuję na zdjęciach. Bo to niby takie naturalnie i POZYTYWNE jest, ludzkość lubi w to wierzyć. Jeśli chodzi o zdjęcie to jedyne do czego osobiscie mogłabym się przyczepić to to odbicie w tle, ale twarz masz ogólnie ładną, pary pewnie niebawem wlecą.
  • Odpowiedz
@Lontor: ale ja sama sie smieje z tego, ze trzeba sie usmiechac i bla bla bla. Taki wymuszony usmiech wyglada jeszcze gorzej.
Mowie tylko, ze dla niektorych ma to znaczenie

Chciales zeby odpowiedziec w czym tkwic moze male zainteresowanie to odpowiadam. Troche jeszcze (chociaz na tym zdjeciu) wygladasz cwaniaczkowato, jak typ ktory "wykorzysta" i juz nie zadzwoni i ma przerosniete ego.
Niby tinder sluzy do krotkich znajomosci jak to mowia na
  • Odpowiedz
@analogiczna: a czego dupy poza atencja szukaja na tinderze? xD polowa jest tam zeby sie dowartosciowac a druga zeby ja alfa 10/10 wybolcowal, moze jakis promil to dziewczyny szukajace zwiazku na dluzej
  • Odpowiedz