Wpis z mikrobloga

@Pally: cała ta scena była idealnie zaaranżowana, długi korytarz, światło za kontrolerem by było widać tylko sylwetkę, idealne zapoznanie gracza z nowym przeciwnikiem, i ta skrzyneczka która specjalnie tam leży, każdy się z nożem na nią pokusi tylko po to by spędzić w tym tunelu pare sekund dłużej żeby dać kontrolerowi czas na wyjście
  • Odpowiedz
@Bruske: Kiedy ja grałem, to nawet nie użył na mnie tego swojego ataku, który #!$%@? ci słuchawki, usłyszałem tylko to jego REEEEEEEEEEEEEEE a ja hyc na drabinkę i tyle mnie widzieli xD
  • Odpowiedz
@Pally: ja uciekłem bo stwierdziłem że jest jakiś nieśmiertelny, bo niemożliwe żeby taki człowieczek przyjął cały magazynek z kałacha, ogólnie potem bardzo długo bałem się tego #!$%@?, straszny jest, zawsze w odosobnionych miejscach występuje, dla mnie straszniejszy od pijawki nawet
  • Odpowiedz
@Pally: @Bruske: A jak robiliście potem zadanie u Przewodnika na spotkanie z Doktorem? Przecie musiał cały czas tam siedzieć później, jeśli go nie zabiliście przy pierwszej okazji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzysu: No siedział tam, w całych podziemiach była ta dziwna „aura” ze ekran jest fioletowy taki i się trzęsie, zagadałem z doktorem i szybka #!$%@? na powierzchnie, jakoś udało mi się ominąć go, teraz wiem ze wystarczy podejść i sprzedać z noża pare ciosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzysu @Pally @Bruske: Cóż, jeśli baliście się kontrolera, to polecam mod Last Day do Zewu Prypeci. Tam kontroler dostaje dodatkowe efekty, nie tylko lekkie zakłócenia jak w podstawce + jest mocniejszy. Teraz spotkanie z nim, naprawdę może doprowadzić do zawału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sig_mar: dla mnie stalker jest dość trudny w swojej oryginalnej wersji
@Szczur90: kurła kolejna straszna lokacja, dla mnie najstraszniejsza, czuć takie odosobnienie, wokół setki zombie i do tego pokręcona muzyka w samym labie
  • Odpowiedz
  • 3
@Bruske w Zewie Prypeci na pewnym zboczu znajduje się jaskinia, jeśli się do niej zbliżymy to zostaniemy ostrzeżeni przez kontrolera, aby zawrócić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z #!$%@? akcji to jeszcze płaczące dziecko w podziemiach choć to już co innego...

Ale tak jak przedmówca już powiedział w Last Day zaczyna się prawdziwa jazda. W dodatku w nowej aktualizacji dodali inne typy wyglądu dla kontrolera, więc można się nieźle
  • Odpowiedz