Wpis z mikrobloga

@sxill: był to istotny punkt przemyśleń, ale tutaj tylko w wersji kombi jest opcja 4x4, a z konkurencji dopłata do np. golfa R nie miała dla mnie sensu. Opinie i recenzje raczej utwierdziły mnie w przekonaniu, że takie narwane fwd też fajnie jeździ i tak wyszło. ;-)
@Wu70: Dlatego >200KM warto miec 4x4. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mialem 211KM FWD i po przesiadce na 290AWD jest mega przyjemna roznica w prowadzeniu. Szczegolnie przy szybkiej jezdzie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Z opon to mam Goodyear i sobie chwale ale jak wspomnialem mam 4x4 to nie jestem obiektywny bo auto nie ma cyrkow z przyczepnościa. ( ͡° ͜ʖ ͡
@piwakk: dokładnie! :) Dlatego staram się często myć bo brudna jednak szybko ginie w tym kolorze
@Dorth: generalnie tak, ale sporo zależy od auta, mały hot-hatch jednak może być trochę narwany ;-) a po troszkę wolniejszym starcie później jest już sama zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m4kb0l: to już się wybiera co kto lubi. ;-) Dla mnie jeden z plusów, proste, ładne i funkcjonalne. Przede wszystkim z nowym dużym ekranem od 2017, no i te zegary - spojrzałem na zegary golfa to nie ma o czym mówić