Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hard1: kozak utwór. Odkryłem ten gatunek (Freeform hardcore) jakiś rok temu, cały czas słucham. Do wyluzowania się Trance, a jak potrzeba czegoś szybszego, to włączam Freeform.
BTW Sam teraz pracuję amatorsko nad utworem Freeform. Jak zrobię to dam linka, mam plan zrobić do końca wakacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hard1: dokładnie, podobnie jak Trance. Może wciąż się go robi, ale to zdecydowanie nie to samo co w latach 1990-2010 powiedzmy. Teraz jestem na wyjeździe i dopiero w poniedziałek za tydzień będę mógł wrócić do pracy, ale już będę leciał pełną parą, żeby dotrzymać deadline'u ( ͡ ͜ʖ ͡)
@hard1: jeszcze pracuję, poganiam trochę sam siebie no i kilku znajomych, którzy tego nie słuchają, ale i tak by byli ciekawi. Do końca wakacji na pewno nie zdążę, nic nie będę robił na siłę żeby tylko zdążyć, lepiej to dopracować ale trochę dłużej robić, ale też bez przesady. Mam jeszcze pytanie, czy słuchasz regularnie gdzieś na Spotify którychś z artystów? Bo ja np. uwielbiam Transcend (są 2 profile, chyba ci sami
@legitscoper: W sumie to prawie w ogóle nie korzystam spotify, więc tu nie pomogę.
Mam za to posubowanych setki różnych twórców YouTube i Soundclound, do tego trochę uploaderów, DJ-ów itp. Praktycznie co chwilę wpadają nowe kawałki. Tylko dziś znalazłem 3 nowe fajne + parę mam jeszcze nie przesłuchanych.

Tylko, że to w ogromnej większości nie są Freeformy, bo to obecnie faktycznie trochę wymarło. Ja sam od około 3 lat siedzę głównie