Wpis z mikrobloga

@waro: weź sobie i jedno i drugie. Konto premium netflixa kupisz za ok. 3 zł na allegro. Podejrzewam, że w HBO jest tak samo. Po miesiącu zobaczysz co lepsze dla Ciebie
@Wixu: są dobre ale jednak dalej gorsze od tych co podałem taka prawda że seriale na netflixie sa o niebo lepsze od tych na hbo jedynie co ma lepszego hbo od netflixa to filmy ale jednak max 3 godziny ogladania nie porównuje sie do kilkunastu podczas ogladania seriali
@waro: HBO GO ma lepszą ofertę seriali własnej produkcji (subiektywnie) i większą ilość w miarę nowych filmów (np. z 2017 roku) nie będących oryginalnymi produkcjami.
Netflix ma ogólnie znacznie większą ofertę i jest technicznie usługą lepszą i przyjaźniejszą. Minusem jest bardzo duża liczba kupsztali i produkcji tworzonych "na szybko", bo akurat dział marketingu odkrył, że dany temat jest na czasie.
@waro: jeżeli faktycznie jedno z dwojga to jednak bym postawił na hbo go. Zgadzam się z @Wixu i @polypore seriale produkcji hbo go są co najmniej o klasę wyżej od tych netflixa. Co nie zmienia faktu że na tym drugim też znajdziesz kilka wyśmienitych rzeczy.
@xewep10: @arbuxs @Wixu @polypore

Z Netflixa korzystałem przez parę miesięcy. Jak wrażenia?

Technicznie bez najmniejszych zarzutów. Ale szybko wyczerpała się dla mnie oferta programowa. Filmy produkcji Netlixa to zwykłe dno i szybko mnie to zniechęciło. Seriale? Breaking Bad i Dexter dawno obejrzane, HoC i Stranger Things jakoś mi dupy nie urwały. Ostatecznie wyszło tak, że obejrzałem 2 dokumenty, parę klasyków nadrobiłem i Netflix się dla mnie szybko wyczerpał.

Z HBO GO
@arbuxs: a to polecasz coś jeszcze innego? Z tymi platformami średnio się orientuję, wydawało mi się, że tylko te dwie się liczą na rynku.
@waro: Yyy pytasz o inną platformę streamingową czy inne seriale na netflixie? Poza hbo go i netflixem miałem tylko chwilową styczność z showmaxem ale niewiele mogę o nim powiedzieć szczerze mówiąc.

A jak pytasz o inne produkcje to o dziwo na netflixie najbardziej pozytywnie mnie zaskakiwały ich seriale dokumentalne. Making a Murderer, The Keepers, Last chance U czy ostatnio Wild Wild Country(choć tego jeszcze nie obejrzałem do końca) to naprawdę ciekawe
@Arekt: Gra o Tron
Twin Peaks
Zakazane Imperium
True Detective
The Leftovers (Pozostawieni)
Uciekinierzy
Banshee
Pustkowie
Taboo
Wataha
Pakt
Vinyl
Pacyfik
Figurantka
Gommora
Ekipa
Dochodzenie
Czysta krew (The Bloom)
Oz
Dolina krzemowa
Newsroom
The Wire
Six Feet Under (6 stóp pod Ziemią)
Bez Tajemnic
Rodzina Soprano
Rzym
Seks W Wielkim Mieście
Kompania Braci
@brednyk:
Breaking bad
narcos
house of cards
stranger things
dark
punisher
daredevil
flash
ozark
dobrze naoliwiona maszyna
dom z papieru
seven seconds
3%
the bride
the expanse
13 powodow
fauda
el chapo
hannibal
suburra
przyjaciele
orange in the new black
godless
the 100
modyfikowany węgiel
mindhunter
manhunt unabomber
sense 8
wikingowie
zadzwon do saula
the crown
peaki blinders
czarne lustro
w garniturach
@xewep10: narcos widziałem, a co do reszty to slyszałem że sa dobre. Tylko, że z tymi serialami to ja mam tak teraz, że oglądam wyłącznie te wybitne (czyli na tą chwilę jest to tylko Gra o tron), bo seriale ogólnie są zbyt czasochłonne dla mnie. Fajnie byłoby mieć jakąś ofertę filmową, a nie piracić całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@waro: Do filmów lepszy jest chyba hbo go. W sensie jak nie chodzi się do kina i nie kupuje płyt to te produkcje o których było głośno trafiają z opóźnieniem do hbo. Choć ich liczba szału nie robi, ale z netflixem jest podobnie i mam wrażenie, że netflix złapał zadyszkę, a te filmy które są z ich własnej stajni mimo teoretycznie spoko obsady, czy pomysłu są takimi mocnymi średniakami.
Najlepiej to