Wpis z mikrobloga

Dobrze ze wprowadzili ten #zakazhandlu, jadąc na uczelnie rano o 7 w niedziele jeszcze bym jakieś śniadanie zjadł po drodze czy coś xD
Wszystkie żabki po drodze zamknięte...
  • 95
  • Odpowiedz
@Rimfire: porównaj sobie asortyment na stacjach i żabkach. Co zjesz na stacji? Starego hot doga? Kanapkę z lodówki? Potem porównaj ceny i przypomnij ile zarabiają ratownicy medyczni. A wszystko tylko dlatego, że fanatycy religijni i nieskalani pracą związkowi coś sobie uroili.

Nawet nie wiesz jak gardzę takimi ludźmi jak ty
  • Odpowiedz
  • 3
@caos: mówisz ze jesteś przeciw a dajesz identyczne argumenty co reszta zakazowiczow - „mogłeś wcześniej pójść na zakupy” xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rabusek: HURRR MOGŁEŚ SOBIE ZAPLANOWAĆ ŚNIADANIE PRZED UCZELNIĄ W NIEDZIELĘ. TRZEBA BYŁO WIEDZIEĆ, ŻE NIE ZDĄŻYSZ GO ZJEŚĆ. DURRR XD
  • Odpowiedz
@Rabusek: zachciało się, tfu, studiować zamiast do roboty iść jak człowiek. A później taki bedzie w kompóter klepał i pensji kierownika na budowie oczekiwał jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kw401 czy jeśli będą mieli przez zakaz wolne niedzielę, to ich sytuacja ekonomiczna się polepszy? No chyba nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kw401 tak, ale odchodzą im w przyszłej perspektywie 4 potencjalnie pracujące dni, w które nie mogą zarabiać. Więc albo ktoś straci pracę, albo będzie dla wszystkich po prostu mniej, albo będą #!$%@?ć w sobotę do północy i w poniedziałek od północy. We wszystkich sytuacjach są na pozycji przegranych ʕʔ
  • Odpowiedz
@Rabusek: Męczycie tymi gównowpisami, wprawdzie jestem przeciwko zakazowi, ale jest masa sklepów otwarta, rano jadąc do pracy kupiłem pieczywo i picie w minidelikatesach. żabka tylko istnieje, nie ma innych sklepów? Piwko wracając kupiłem w małym sklepiku obok domu. Nie kłamać, kurka, rzeczowe argumenty, bo jest to dziecinne, niezgodne z prawdą. Napisz o tych którzy stracą pracę, o wolności wyboru, to rozumiem a nie takie bzdety.
  • Odpowiedz
Nie kłamać, kurka


@Puter: Na drodze do uczelni mam:
- Tesco (po drodze na przystanek)
- Mały spożywczak (zaraz obok przystanku docelowego)
- Mini-lewiatana (po drodze na uczelnie)
- Żabkę
- Piekarnię
- Carrefour express

O ile Tesco i Lewiatan to sie spodziewałem że będzie zamknięty, to wyobraź sobie, że zakupy zawsze robiłem w jednym z trzech ostatnich sklepów jak nie zdązyłem zajść do Tesco. I zdziwko, bo ani drożdżówki, ani
  • Odpowiedz
@Rabusek: "A jak trafiłeś na otwarty sklep - to pamiętaj, że jest szansa, że właściciel łamał prawo i posadził za ladą pracownika :)" Proszę Cię, ja w promieniu 100 metrów obok domu mam otwarte 4 sklepy i znam właścicieli, a ty tak hipotetycznie, poza tym to chyba fajnie, ze pracownika posadził, pewnie ekstra kasę dostał? Rynek się dostosowuje zawsze, nie lubi próżni, tak to już jest, jak państwo ingeruje, jedni tracą
  • Odpowiedz
oza tym to chyba fajnie, ze pracownika posadził, pewnie ekstra kasę dostał?


@Puter: xD

ale nie lubię argumentów z dupy, tylko rzeczowe


@Puter: Faktem jest że nie byłem w stanie kupić sobie jak co tydzień bułek bo wszystko dookola było zamknięte, i to mój argument. Jeśli Ci sie nie podoba, to Twój problem :)
  • Odpowiedz