Wpis z mikrobloga

Gorąca historia sprzed godziny xD Siedzimy w klubie i patrzymy jak Biały Rycerz zbiera z podłogi #!$%@?ą do granic nieprzytomności kobietę. To jej kolega, widzieliśmy jak przyszli w grupce znajomych. Dziewucha ledwo kontaktuje, ale nie przeszkadza jej to kompletnie nie okazywać szacunku swojemu wybawicielowi. Aha, godzinę wczesniej lizała się z jakimś murzynem. Słyszeliśmy że pan Rycerz zamawia jej taksówkę. Typowy przegryw, aż serce się kraje. W pewnym momencie myślałem że nią jebnie o podłogę żeby się utopiła we własnych rzygach po tym jak nakrzyczała na niego że upuścił jej płaszcz. Ale nie. Wytrzymał, przeprosił, płaszczyk podniósł xD Ja #!$%@?, z kim ja żyję na tym świecie


#wroclaw #truestory #przegryw
  • 35
Nie wszystko sprowadza się do tego uposledzonego #!$%@? o alfa i beta i tym podobnych bzdur.


@ty_wuju: O jak dobrze czasem spotkać normalną osobę na tym #!$%@? portalu. Dzięki.

Ja #!$%@?, z kim ja żyję na tym świecie


@deczko: Może z ludźmi którzy nie mają w dupie swoich znajomych bo za dużo wypiją. Może to pierwsza taka sytuacja, z laski wychodzą stresy, może coś tam jej #!$%@?ło. Nie wiesz tego.
@deczko kurde ale skąd wiesz, może się kumplują i koleś się na przykład martwi że ktoś jego znajomą wykorzysta w takim stanie? Nie wszystko sprowadza się do tego uposledzonego #!$%@? o alfa i beta i tym podobnych bzdur. Ludzie mają normalne życia i normalne problemy xD

@ty_wuju Też tego nie rozumiem. Co kurcze miałby zostawić ja w takim stanie w klubie i do domu jechać ? Przecież nie po to wchodzi się
@Variv ludzie niedojrzali emocjonalnie i psychicznie i umysłowo , dla których jedynym wyznacznikiem sukcesu w życiu jest ten słynny seks mogą tak myśleć. Ze kobiecie nie należy pomagać jeżeli jest w potrzebie pod żadnym pozorem, bo potem podobne tobie jednostki przezwą cię białorycerzem, beta samcem czy innym bezsensownym słowem z tej śmiesznej nowomowy. Jedyne co się liczy w życiu to seks a kobieta jest tylko środkiem do tego celu i workiem na
  • 28
@deczko Ja #!$%@?, rzadko cokolwiek komentuje, ale Twoj wpis jest tak #!$%@? (i 90 procent komentarzy), ze az musze, bo nie wytrzymie. Za kazdym razem jak widze pijana osobe (czasami nawet zupelnie obca, na rynku w Krakowie czy klubie), reaguje i staram sie pomoc dotrzec bezpiecznie do domu. Nie wazne czy agresywny Seba, czy piekna Dzesika.Za kazdym #!$%@? razem. Jestem juz pewnie z 300-500zl w plecy przez to, ale czuje sie po