Wpis z mikrobloga

Czy ONR w Gdańsku zrobiło huczne obchody zwycięstwa NSDAP w wyborach lokalnych w Gdańsku w 1935 r. Okrągła 83. rocznica? Bo tak to właśnie wygląda:

http://niezwykle.com/7-kwietnia-1935-r-nsdap-wygralo-wybory-w-gdansku-miasto-stalo-sie-poligonem-doswiadczalnym-nazistow/

#polska #polityka #nacjonalizm #bekaznarodowcow #rakcontent #neuropa #4konserwy #historia #gdansk
adam2a - Czy ONR w Gdańsku zrobiło huczne obchody zwycięstwa NSDAP w wyborach lokalny...

źródło: comment_gsZ4FReQkbjCRbUCUS4xCYKBKr1vUZNe.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RYSZKRE8888: xD

KAŻDY nacjonalizm jest przekonany o swojej wyższości względem nacjonalizmu sąsiada. O swojej czystości i dziewiczej prawości. Jednak z wielu śmieszności tego ruchu.
  • Odpowiedz
@adam2a

KAŻDY nacjonalizm jest przekonany o swojej wyższości względem nacjonalizmu sąsiada.


Nie ja nie uważam że Polacy są wyższym narodem od Niemców. Wystarczy porównać dorobek obu tych narodów. Po prostu dla mnie jako patrioty bliżsi są Polacy niż np. murzyni z Afryki. Nacjonalizm jest po prostu dążeniem do szczęścia i potęgi bliskich sobie ludzi.
  • Odpowiedz
Nie ja nie uważam że Polacy są wyższym narodem od Niemców.


@RYSZKRE8888: Przecież chwilę temu dałeś cytat z Sienkiewicza (on w ogóle prawdziwy jest?), że polski nacjonalizm jest lepszy od niemieckiego nacjonalizmu. Serio, minimum konsekwencji.

Teraz wklej jeszcze raz mema z kucem.
  • Odpowiedz
@adam2a

Sienkiewicz mówi o nacjonaliźmie który w Niemczech rzeczywiście przybrał później wiadomo jaką rolę.

Ja natomiast napisałem o narodzie niemieckim( chyba nie trzeba przytaczać jego choćby naukowych osiągnięć) To że Hitler i jego ludzie głosili wyższość Niemców nad innymi narodami samo w sobie nie było niczym złym. Problem w tym że oni zaczęli potem mordować wszystkich tych co uznawali za gorszych. To że ja uznaję psa za istotę słabiej rozwiniętą od człowieka nie oznacza że czuję wobec niego agresję i chcę go zabić.
RYSZKRE8888 - @adam2a 


Sienkiewicz mówi o nacjonaliźmie który w Niemczech rzeczywiś...

źródło: comment_UCke71tS7KuWUoz3tmns5469mNvBdjxU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zresztą nie tylko Sienkiewicz i Reymont byli tymi kretyńskimi nacjololo( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RYSZKRE8888: No nie, oni nie byli. Kretyni nacjololo to chłoptasie z ONRu, którzy małpowali nazistów. I ich współcześni spadkobiercy.
  • Odpowiedz
@adam2a

Jeżeli już to 'małpowali' faszystów Mussoliniego który był powszechnie uważany wtedy za wybitnego człowieka

"Mussolini jest największym geniuszem epoki współczesnej."

Thomas Edison
  • Odpowiedz
A czy jeżeli nacjonaliści żydowscy również promowali pomysł getta ławkowego to też byli antysemitami?


@RYSZKRE8888: Ale ty masz nieprawdopodobne siano w głowie, podziwiam. A najśmieszniejsze, że wydajesz się w to wszystko wierzyć. Niech zgadnę - na historii w szkole nigdy nie wyszliście poza 1918?

I ten nacjonalista Wyspiański. xD Taka sztuka "Klątwa", coś ci się obiło o uszy? Te cyrki przed Teatrem Powszechnym i rozlewanie cuchnących cieczy w środku (takie
  • Odpowiedz
@Andreth

Wieszanie papieża ma z Klątwą Wyspiańskiego bardzo dużo wspólnego xD

Ale ty masz nieprawdopodobne siano w głowie, podziwiam. A najśmieszniejsze, że wydajesz się w to wszystko wierzyć. Niech zgadnę - na historii w szkole nigdy nie wyszliście poza 1918?
  • Odpowiedz
@adam2a

to jest argument na poważnie? xD


Miał pokazać że w tamtych czasach Mussolini był uznawany za kogoś takiego jak Obama i chwalony przez wielu bardzo mądrych ludzi.
  • Odpowiedz